reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na smakołyki i dania zwykłe dla naszych Słoneczek

Jeśli w przepisie jest zaznaczona chlebowa to taka być musi, a jeśli pszenna to chodzi o zwykłą.

U mnie ciasto na te bułeczki, o których piszesz wychodzi idealne :-) Robię w automacie, bo nie cierpię zagniatania :-)
 
reklama
Kochane dajcie namiar na tą wagę kuchenną- oby jak najmniejszą:-D Bo miejsca nie mam za bardzo w domu.

a ciasteczka maślane........niebo w gębie...mniam mniam. Mato próbował robić z nich serca (oczywiście jeszcze przed pieczeniem) i wogóle był bardzo zaangażowany.
 
Lolcia polecam tą waga jest maleńka (mamy ten model od ponad 2 lat jest super) BEURER KS 30 - Küchenwaage - Shopping Guide: Preise vergleichen, Technische Daten, Tests und Meinungen, News und Videos...
http://pic.skapiec.pl/f1/154882b1.jpg

ta wagę można nawet zawiesić ( ma taki uchwyt) np w szafce , jest to niewielki krążek koszt ok 100 zł teraz nawet taniej chyba jest (my kupowaliśmy w media markcie )

fajne też są wagi clatronica teraz mamie kupowałam http://www.clatronic-sklep.pl/popup_image.php?pID=34 fajny model i cena też niezła w media markcie zapłaciłam 65 zł
 
Ostatnia edycja:
dzięki dziewczyny za linki:-) na pewno skorzystam

ivka ja gdybym piekła takie ilości smakołyków co Ty to w mojej wadze skali by juz zabrakło:-D

ja dzisiaj będę pałaszować na obiad rybkę smażoną z surówką z kapusty (kapusta z biedronki najlepsza;-) - oczywiście chodzi mi o sklep:laugh2:).
już nie mogę sie doczekać i ślina mi cieknie w pracy na klawiaturę:rofl2:
 
Eee tam lolcia, to nie jest tak z tymi słodyczami. Ja gdybym nie piekła własnych to i tak kupiłabym sklepowe. Doświadczyłam na sobie, że po tych własnych moja waga stoi w miejscu, nigdzie mi nie przybywa, a niestety po sklepowych to nie tylko ciuchy robią się za małe, ale i niestrawność czasem mnie dopada.
 
Kochane, pleśniak wyszedł boski, a rogalików mamy chyba z 200 - umarłam zwijając je w ruloniki, ale jakie pyszne :-) Rogaliki nie są z MW, więc jak komuś potrzeba to wołać proszę ...
 
Kochane, pleśniak wyszedł boski, a rogalików mamy chyba z 200 - umarłam zwijając je w ruloniki, ale jakie pyszne :-) Rogaliki nie są z MW, więc jak komuś potrzeba to wołać proszę ...


IVKA
Ja wołam :-):-):-):-)

KAROLCIAZ U mnie w kuchni to nawet dla mnie za mało miejsca. A waga się zepsuła :zawstydzona/y:


Bułeczki jogurtowe wyszły smaczne i kruchutkie, mniam.
 
a ja wzięłam się i zrobiłam drożdżówki z serem. siedzą jeszce w piekarniku, bo robiłam je na raty. co chwilę musiałam zostawić, bo a to jedna nie może spać, a to druga potrzebuje mamy :-p ale mam nadzieję, ze to tylko wyszło na dobre moim drożdżówom :-D

Ja uwielbiam drożdżowe ciasto, inne może nie istnieć.

ivka, ja poproszę o ten przepis na rogaliki:happy:
 
reklama
Do góry