reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przesady ciazowe

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

anija

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Marzec 2005
Postów
755
Miasto
warszawa
to temat rzeka, wpisujcie swoje ulubine :tak:

moje :
-kiedy tatus tyje w ciazy to znaczy ze urodzi sie chlopak

-jak mamusia sie nachyli i wystaje jej przelyk to urodzi sie chlopak

i najulubienszy:

-jak mamusia sie maluje w ciazy i nosi chlopca to bedzie on tranzwescytom :-D:-D:-D
 
reklama
Anija - super ten pierwszy, z tego wynika że u nas będzie CHŁOPCZYK, bo tata tyje wprost proporcjonalnie do mamy ;-) Z tym przełykiem nie moge sprawdzić, bo mam jeszcze przy jakimkolwiek schylaniu odruchy wymiotne...he he.

Ja tylko słyszałam o ciuszkach i moja mama przypomina mi to co chwila ze nie mozna kupować, a dobrze wiem ze nawet ona już cos podkupiła i chowa przed nami.
 
-kiedy tatus tyje w ciazy to znaczy ze urodzi sie chlopak


no to szykuje sie synus :-p

-jak mamusia sie nachyli i wystaje jej przelyk to urodzi sie chlopak

jezu, jak ma ten przelyk wystawac:confused: nie potrafie sobie tego w ogole wyobrazic :laugh2:
i najulubienszy:

-jak mamusia sie maluje w ciazy i nosi chlopca to bedzie on tranzwescytom :-D:-D:-D


no comments :rolleyes:


co do ciuszkow - moi rodzice i tescie tez sa z ''tamtych'' czasow i ciagle powtarzaja, ze wszystko sie kupi jak dziecko sie urodzi. Tylko ciekawe jak oni sobie to wyobrazaja, ze co, ze ja z wielka podpaska miedzy nogami i bolacym kroczem, polece do sklepow miedzy jednym a drugim karmieniem i kupie cala wyprawke:confused:
Do tego ciagle mowia, zeby przypadkiem nie byc ciekawskim i nie poznawac plci, bo musi byc niespodzianka...:eek: A tesciowa to nawet nie chce patrzyc na USG, jakby sie tego bała, albo bała sie zapeszyć i mowi, ze ona poczeka zeby obejrzec maluszka jak sie juz urodzi. Co prawda kilka razy zerknela na zdjecia, ale tylko przez ulamek sekundy jakby mialo ja ugryzc :laugh2:


dziwny jest ten swiat :-)
 
a to nie wolno zdjec podziwiac zeby nie zapeszac tak?
tego nie znalam

z tym przelykiem to nie wiem, ale zabawne jest to wspomnialam
no chyba jak sie tak schylasz do sklonu to o ta krtan chodzi, chyba

dajcie jakies zaslyszane przesady, nie znacie zadnych?
 
no jeszcze jest z uroda, ze jak mama brzydnie to corka, bo zabiera jej urode, a jak nie zmienia sie na twarzy to synus:happy:

cos tez slyszalam o wystajacym pepku - synus....

i cos bylo z ksztaltem brzucha...znacie to:confused:
 
ze jak łądny okrągły wystający jak piłeczka to chłopak
a jak taki bardziej... rozlazły :-D to laska


a ja znam jeszcze taki przesąd
ze jak sie ma zgage w ciązy to dziecko bedzie mialo długie wloski :eek:


moje dziecko nie ma do teraz włosków za bardzo, to po cholera mi była ta zgaga ????

skladam reklamacje !!! :wściekła/y:


przesądy są the best :eek:
 
reklama
z tym okrągłym i rozlanym to słyszała ale odwrotnie:szok: moja sąsiadka jak zobaczyła mój brzusio to odrazu powiedziała chłopak, bo jest rozlany a ona w ciąży też taki miała, urodziła 3 synów :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry