reklama

przesady ciazowe

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2007' rozpoczęty przez anija, 17 Październik 2006.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. anija

anija Fanka BB :)

to temat rzeka, wpisujcie swoje ulubine :tak:

moje :
    -kiedy tatus tyje w ciazy to znaczy ze urodzi sie chlopak

-jak mamusia sie nachyli i wystaje jej przelyk to urodzi sie chlopak

i najulubienszy:

-jak mamusia sie maluje w ciazy i nosi chlopca to bedzie on tranzwescytom :-D:-D:-D

2. kamilas

kamilas Marcowa mama 2007

Anija - super ten pierwszy, z tego wynika że u nas będzie CHŁOPCZYK, bo tata tyje wprost proporcjonalnie do mamy ;-) Z tym przełykiem nie moge sprawdzić, bo mam jeszcze przy jakimkolwiek schylaniu odruchy wymiotne...he he.

Ja tylko słyszałam o ciuszkach i moja mama przypomina mi to co chwila ze nie mozna kupować, a dobrze wiem ze nawet ona już cos podkupiła i chowa przed nami.

3. reklama
  4. anija

u nas sie sprawdzilo z Jasiem ;-)
    teraz maz ma embargo na lodowke hehe

5. Agutek

Agutek Gość

no to szykuje sie synus :-p

jezu, jak ma ten przelyk wystawac:confused: nie potrafie sobie tego w ogole wyobrazic :laugh2:

no comments :rolleyes:

co do ciuszkow - moi rodzice i tescie tez sa z ''tamtych'' czasow i ciagle powtarzaja, ze wszystko sie kupi jak dziecko sie urodzi. Tylko ciekawe jak oni sobie to wyobrazaja, ze co, ze ja z wielka podpaska miedzy nogami i bolacym kroczem, polece do sklepow miedzy jednym a drugim karmieniem i kupie cala wyprawke:confused:
    Do tego ciagle mowia, zeby przypadkiem nie byc ciekawskim i nie poznawac plci, bo musi byc niespodzianka...:eek: A tesciowa to nawet nie chce patrzyc na USG, jakby sie tego bała, albo bała sie zapeszyć i mowi, ze ona poczeka zeby obejrzec maluszka jak sie juz urodzi. Co prawda kilka razy zerknela na zdjecia, ale tylko przez ulamek sekundy jakby mialo ja ugryzc :laugh2:

dziwny jest ten swiat :-)

6. anija

a to nie wolno zdjec podziwiac zeby nie zapeszac tak?
    tego nie znalam

z tym przelykiem to nie wiem, ale zabawne jest to wspomnialam
    no chyba jak sie tak schylasz do sklonu to o ta krtan chodzi, chyba

dajcie jakies zaslyszane przesady, nie znacie zadnych?

7. Agutek

Agutek Gość

no jeszcze jest z uroda, ze jak mama brzydnie to corka, bo zabiera jej urode, a jak nie zmienia sie na twarzy to synus:happy:

cos tez slyszalam o wystajacym pepku - synus....

i cos bylo z ksztaltem brzucha...znacie to:confused:

8. Melanie

Melanie Gość

ze jak łądny okrągły wystający jak piłeczka to chłopak
    a jak taki bardziej... rozlazły :-D to laska

a ja znam jeszcze taki przesąd
    ze jak sie ma zgage w ciązy to dziecko bedzie mialo długie wloski :eek:

moje dziecko nie ma do teraz włosków za bardzo, to po cholera mi była ta zgaga ????

skladam reklamacje !!! :wściekła/y:

przesądy są the best :eek:

9. anija

cholera moj jest okragly

10. reklama
  11. Agutek

Agutek Gość

spoko:cool2:
    na razie to mamy zaczątki brzuszków:-p
    potem jak maluchy porządnie podrosną to pewnie kształt jeszcze się zmieni;-)

12. Lajla83

Lajla83 Fanka BB :)

z tym okrągłym i rozlanym to słyszała ale odwrotnie:szok: moja sąsiadka jak zobaczyła mój brzusio to odrazu powiedziała chłopak, bo jest rozlany a ona w ciąży też taki miała, urodziła 3 synów :-D

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum