reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przesady ciazowe

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kurcze widze ,ze ile ludzi tyle innych wersji.Mozna sobie poprostu dospasowac do naszych oczekiwan i liczyc na to, ze sies prawdza.:-) :-) :-) :-) :-)
Ja juz tyle wersji slyszalam od znajomych, rodzinki i juz nie chce mi sie tego sluchac.Ni emowie tego glosno , zeby chlopiec sie nie obrazil, ale wolalabym dziewczynke.i wkurzam sie jak mowia mi ze bedzie chlopak.:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: .Chociaz tez bym sie nie obrazila;-) ;-) ;-)
 
reklama
Ja słyszałam że kobieta w ciąży nie powinna chodzić pod sznurkami i nosić naszyjników(korali), bo dziecko może owinąć sie pępowiną.
podobno nie moża tez wchodzic po stoły, ale dlaczego to nie wiem.
 
mam nadzieje że nikt tych strasznych przesądów nie bierze do siebie ja chodziłam po sznurkami w pierwszej ciąży bo jak miałm rozwiesić pranie jak te sznurki mam zawieszone nad głową?
 
mam nadzieje że nikt tych strasznych przesądów nie bierze do siebie ja chodziłam po sznurkami w pierwszej ciąży bo jak miałm rozwiesić pranie jak te sznurki mam zawieszone nad głową?
Ja biore na powaznie tylko ten , z zakupami. To nie przesad dotyczacy plci , ale zdrowi dzidzi.Wiecie o co chodzi? Ze zakupow nie mozna robic do pierwszych ruchow dziecka. tego sie trzymam , a reszte to biore z przymrurzeniem oka.:)
 
Ja biore na powaznie tylko ten , z zakupami. To nie przesad dotyczacy plci , ale zdrowi dzidzi.Wiecie o co chodzi? Ze zakupow nie mozna robic do pierwszych ruchow dziecka. tego sie trzymam , a reszte to biore z przymrurzeniem oka.:)


ja tam w nic nie wierzę... :-p


fakt, ciuszkow wczesniej tez nie kupowałam ale to nie dlatego, że one zaszkodzą dzidzi, tylko dlatego, że był to newralgiczny moment zdrowotny dla maluszka i gdyby okazało się, że coś jest nie tak to ciuszki przywoływałyby mi smutne wspomnienia....
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry