reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębienie 8-9 tc

reklama
Ja polecam olejek olbas na wilgotną ściereczke i położyć na kaloryferze przy katarze. Gorączka w ciąży jest niebezpieczna ale gdy jest wysoka (38,5) a Twoja gorączka to naturalna obrona organizmu wiec nie przejmuj się tym. Z tymi tabletkami dla kobiet w ciąży na litere "P" to jak sobie popatrzycie na skład to zwątpicie zupełnie w ich działanie :) lepiej wypić szklankę letniej wody z łyżką miodu i połową wyciśnietej cytryny rano i wieczorem a w międzyczasie płakać gardło wodą z solą, ewentualnie brac tantum verde.
 
Ja polecam olejek olbas na wilgotną ściereczke i położyć na kaloryferze przy katarze. Gorączka w ciąży jest niebezpieczna ale gdy jest wysoka (38,5) a Twoja gorączka to naturalna obrona organizmu wiec nie przejmuj się tym. Z tymi tabletkami dla kobiet w ciąży na litere "P" to jak sobie popatrzycie na skład to zwątpicie zupełnie w ich działanie :) lepiej wypić szklankę letniej wody z łyżką miodu i połową wyciśnietej cytryny rano i wieczorem a w międzyczasie płakać gardło wodą z solą, ewentualnie brac tantum verde.
No moj lekarz rodzinny jak poczytal sklad, zaczal sie smuac i sie spytal czy nie lepiej ponechac do sklepu i kupic skladniki i pić. Bo ta ilosc jaka jest w tych syropach jest smieszna. Tylko stwierdzil zebym z czosnkiem nie przesadzala
 
reklama
Zgadzam się co do prenalenu... Jak przeczytałam że w syropie na pierwszym miejscu jest syrop fruktozowy to powiedziałam że dziękuję bardzo :D
Zrobiłam sobie sama syrop z cytryny miodu i czosnku i bardzo dużo mi to pomogło i najważniejsze bez faszerowania się chemia ;)
 
Do góry