reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przezierność karkowa

Hej dla mnie wszytko ok. To jest normą. Nie ma chyba wyznacznika od ile do ile tylko norma,że nie może przekroczyć chyba u Ciebie by nie mogło przekroczyć przy tym CRL 2,1mm. Wszytko jak dla mnie w porządku to poszerzone wskazuje na ewentualne wady. Pozdrawiam 😊
 
reklama
Więc jestem w dolnej granicy? 😏
Mój lekarz stwierdził, że jest w porządku.
Czytałam, że jeśli chodzi o NT "zbyt male" jest okej, chodzi żeby wyższe nie było. Ale i znowu podwyższone też przecież nie zawsze jest "wyrokiem" jakiejkolwiek choroby, ale już trzeba się temu przyjrzeć. A i w dolnej granicy też nie zawsze musi pójść wszystko dobrze, ale poniżej dolnej granicy nie ma nic niepokojącego.
 

Podobne tematy

Do góry