reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyczepki rowerowe-jaką polecacie

reklama
A to nie jest tak ze sport od tej cab rózni sie recznym hamulcem? Wybraliśmy ja bo dużo chodzimy po gorach i bez hamulca ciężko schodzić.
wydaje mi sie że nie, no w cab jest z tego co widzialam na zdjecia podloga niżej-nie na rownym poziomie siedziskiem
 
queridoo bylo moim typem ale u mnie maluszek 7 mcy wiec jednak to rozkladanie to wazny aspekt
Jeżeli dziecko ma dopiero 7 miesięcy to powinnaś w przyczepce ( nieważne jakiej) zmontować specjalny hamaczek i w nim bezpiecznie przewozić dziecko. Żadna, nawet rozkładana nie będzie dla niego dobra z fizjoterapeutycznego punktu widzenia.
 
Jeżeli dziecko ma dopiero 7 miesięcy to powinnaś w przyczepce ( nieważne jakiej) zmontować specjalny hamaczek i w nim bezpiecznie przewozić dziecko. Żadna, nawet rozkładana nie będzie dla niego dobra z fizjoterapeutycznego punktu widzenia.
planuję kupic wkładkę :) w thule są takie dla dzieci 6-18 mcy
 
dzięki! Zastanawia mnie czy ta podloga jest podnoszona? Tzn da się ustawic na rownej lini z siedzeniem? Bo on ma podloge taką plastikową, ze w razie deszczu dziecko nie siedzi w mokrym?

Podłoga się nie podnosi, ale z przodu są wywietrzniki, które można zamknąć i żadna woda nie ma szans dostać się do środka - sprawdzone w deszczu :D
Hamulec ręczny to osobna opcja do dokupienia i radzę dokupić - ja bardzo żałuję, że go nie mam, za to koło joggingowe kupiłam i użyłam raz...
Dla niemowlaczków są hamaczki, ale to też jako dodatkowa opcja :)
 
Podłoga się nie podnosi, ale z przodu są wywietrzniki, które można zamknąć i żadna woda nie ma szans dostać się do środka - sprawdzone w deszczu :D
Hamulec ręczny to osobna opcja do dokupienia i radzę dokupić - ja bardzo żałuję, że go nie mam, za to koło joggingowe kupiłam i użyłam raz...
Dla niemowlaczków są hamaczki, ale to też jako dodatkowa opcja :)
mam jeszcze jedno pytanie, a właściwie prośbę.
Czy jesteś w stanie zmierzyć mi jej dlugosc zlozoną? Podają wymiary 110 ale znalazlam opinię w internecie ze to jednak 100 cm a nie 110, a w moim bagazniku jest 105 wiec ma to ogromne znaczenie akurat :D
 
mam jeszcze jedno pytanie, a właściwie prośbę.
Czy jesteś w stanie zmierzyć mi jej dlugosc zlozoną? Podają wymiary 110 ale znalazlam opinię w internecie ze to jednak 100 cm a nie 110, a w moim bagazniku jest 105 wiec ma to ogromne znaczenie akurat :D

Tak wygląda w wersji prawie maksymalnie złożonej - długość całkowita 100cm, szerokość 75cm, wysokość 60cm :)
Można jeszcze zdemontować przednie kółka, ale na wymiary to nie ma wpływu, więc ja ich nie ruszam :)
Do środka przyczepki wchodzi największa walizka podróżna, więc przy wyjazdach na wakacje nie traci się przestrzeni bagażowej aż tak bardzo :D

349274363_742983147563672_2323208039860876654_n.jpg
 
reklama
Tak wygląda w wersji prawie maksymalnie złożonej - długość całkowita 100cm, szerokość 75cm, wysokość 60cm :)
Można jeszcze zdemontować przednie kółka, ale na wymiary to nie ma wpływu, więc ja ich nie ruszam :)
Do środka przyczepki wchodzi największa walizka podróżna, więc przy wyjazdach na wakacje nie traci się przestrzeni bagażowej aż tak bardzo :D

Zobacz załącznik 1530398
bardzo Ci dziękuje :) decyzja podjeta 😍
 
Do góry