reklama

Przydatne linki, artykuły itp. o dzieciach i macierzyństwie. WĄTEK BEZ KOMENTARZY!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2010' rozpoczęty przez lolisza, 10 Marzec 2010.

1. lolisza

lolisza Fanka BB :)

PRZYDATNE LINKI, ARTYKUŁY ITP. związane z dziećmi i macierzyństwem.

Na początek przepraszam, lolisza, że robię bałagan w Twoim poście, ale chcę uaktualnić sprawę i zmieniam wątek "ciążowy" w "macierzyński" - ulisia.

Wklejajmy tu ciekawe linki związane z dziećmi i macierzyństwem. To jest wątek bez komentarzy, wszelkie dyskusje proszę prowadzić na głównym.

---------------------------------------------------
    Stąd zaczyna się oryginalna wiadomość loliszy:

Nie mamy jeszcze nic na ten temat, a może ktoś znajdzie w sieci coś fajnego, czym będzie mógł podzielić się z forumowiczkami. Ja na początek polecam stronę MAMAZONE .

Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 Listopad 2010
  2. juaska

juaska Fanka BB :)

Hej dziewczynki!
    Nie wiem czy wszystkie wiecie, że od tego roku jest możliwośc przełużenia sobie urlopu macierzyńskiego o dodatkowe dwa tygodnie - może to nie za wiele, ale zawsze dwa tygodnie dłużej z dzieckiem:-) Poniżej link do stronki ZUSu, choć lepiej (po ludzku) to wszystko wytłumaczone jest na różnych forach, poczytajcie.

Od 1 stycznia 2010 r. - możliwość przedłużenia urlopu i zasiłku macierzyńskiego       - Zasiłek chorobowy i macierzyński - ZUS i Płace

Pozdrawiam!

3. reklama
  4. fasolkaania

fasolkaania Fanka BB :)

5. Karen

Karen Fanka BB :)

6. lolisza

lolisza Fanka BB :)

7. kasis

kasis Fanka BB :)

8. E-lona

E-lona Fanka BB :)