reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne linki

reklama
Jakiś czas temu Tialana wrzuciła coś takiego:

Johnson's baby
Wiadomo, że malutkie dzieci często uczulają się na kosmetyki do kąpieli i do pielęgnacji. Dlatego firma Johnson's baby umożliwia zamówienie darmowych próbek na swojej stronie. Pod linkiem www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html można zamówić zestaw:
- płyn do mycia ciała i włosów
- krem pielęgnacyjny
- krem przeciw odparzeniom
- mleczko pielęgnacyjne

Nie wiem, czy jeszcze aktualne, ale ja skorzystałam :tak:
 
Jakiś czas temu Tialana wrzuciła coś takiego:

Johnson's baby
Wiadomo, że malutkie dzieci często uczulają się na kosmetyki do kąpieli i do pielęgnacji. Dlatego firma Johnson's baby umożliwia zamówienie darmowych próbek na swojej stronie. Pod linkiem www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html można zamówić zestaw:
- płyn do mycia ciała i włosów
- krem pielęgnacyjny
- krem przeciw odparzeniom
- mleczko pielęgnacyjne

Nie wiem, czy jeszcze aktualne, ale ja skorzystałam :tak:
Mi właśnie przysłali 4małe próbki.
 
ja z bebilonu dostalam probke kaszki ale trzeba bylo zagrac tam w gre hihi, w papmersach tez sa czesto takie akcje ze wysylaja po kilka pieluch ale niemoge znalezc teraz tego. moze teraz tego nie ma akurat
 
reklama
Do góry