reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta hcg

Rybka1108

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Lipiec 2019
Postów
19
Hej Dziewczyny, jestem 5t5d ciąży i chciałam was prosić o radę. Jestem po 2 poronieniach, przyjmuje zastrzyki w brzuch 2 razy dziennie i postanowiłam zbadać poziom bety. W poniedziałek pierwszy pomiar wyniósł 5600 , po dokładnie 48h 7900. - poziom bety wzrósł o 40% a zgodnie z normami powinien wzrosnąć o 66%. Doradźcie mi proszę z własnego doświadczenia czego powinnam się w tej sytuacji spodziewać. Z mojego własnego doświadczenia taki przyrost bety to początek końca. Będę wdzieczna za wasze odpowiedzi. Pozdrawiam ciepło
 
reklama
reklama
Wiem że przy dużych wartościach beta zwalnia , ja powiem z własnego doświadczenia aktualnie jestem w 30 tyg , 1 bete robiłam w 4 tyg wyszła 250 po 48 godz wyszła 360 załamałam się i co ?? wszystko jest idealnie ,Mała rośnie prawidłowo , czy byłaś już na wizycie u gina ? a i ja też wcześniej 2 razy poroniłam


Dzisiaj odebrałam wynik drugiej bety po 48h i przyrost jest 51,1%, tak strasznie sie zestresowałam i załamałam :-(
Myślisz, że wszystko będzie OK?
W lutym straciłam swoją pierwszą ciążę i nie zniose kolejny raz tego....
 
Hej Dziewczyny :) nie odzywałam się, bo postanowiłam porzucić wszelkie czarne myśli, Doktora Google i normalnie dalej żyć. Moja beta w 5-6 tyg przyrastala o Ok 40% w 48h. Obecnie jestem w 7tyg 4d, byłam na 2 usg i każde z nich pokazało bijące serduszko i prawidłowy rozwój. Nie ciesze się na zapas, kiedy tylko mogę to leżakuje i nadrabiam książki i seriale. Czuje ogólne osłabienie i ból piersi. W każdym razie gdybym mogła cofnąć czas nie robilambym bety i nie narażała się na stres. Są sprawy na które nie mamy wpływu, a zamartwianie się tylko szkodzi. Dbajcie o siebie Laseczki i bądźcie dobrej myśli. I dawajcie znać jak u Was i jak się czujecie :) czekam na wieści :)
 
Hej Dziewczyny :) nie odzywałam się, bo postanowiłam porzucić wszelkie czarne myśli, Doktora Google i normalnie dalej żyć. Moja beta w 5-6 tyg przyrastala o Ok 40% w 48h. Obecnie jestem w 7tyg 4d, byłam na 2 usg i każde z nich pokazało bijące serduszko i prawidłowy rozwój. Nie ciesze się na zapas, kiedy tylko mogę to leżakuje i nadrabiam książki i seriale. Czuje ogólne osłabienie i ból piersi. W każdym razie gdybym mogła cofnąć czas nie robilambym bety i nie narażała się na stres. Są sprawy na które nie mamy wpływu, a zamartwianie się tylko szkodzi. Dbajcie o siebie Laseczki i bądźcie dobrej myśli. I dawajcie znać jak u Was i jak się czujecie :) czekam na wieści :)
Kochana..mi lekarz odrazu powiedzial bym nie czytala w internetach...bo nic z tego dobrego nie wychodzi.Ciesze sie ze jest ok...ja jestem w 8 tyg i od dwóch tyg.strasznie mecza mnie nudnosci..i wymioty...do tego mega osłabienie...mam nadzieje ze szybko minie
Buziaczki dla Was❤
 
Kochana..mi lekarz odrazu powiedzial bym nie czytala w internetach...bo nic z tego dobrego nie wychodzi.Ciesze sie ze jest ok...ja jestem w 8 tyg i od dwóch tyg.strasznie mecza mnie nudnosci..i wymioty...do tego mega osłabienie...mam nadzieje ze szybko minie
Buziaczki dla Was❤
:))) takie uroki ciąży :)) buziaczki !!!!
 
Hej Dziewczyny :) nie odzywałam się, bo postanowiłam porzucić wszelkie czarne myśli, Doktora Google i normalnie dalej żyć. Moja beta w 5-6 tyg przyrastala o Ok 40% w 48h. Obecnie jestem w 7tyg 4d, byłam na 2 usg i każde z nich pokazało bijące serduszko i prawidłowy rozwój. Nie ciesze się na zapas, kiedy tylko mogę to leżakuje i nadrabiam książki i seriale. Czuje ogólne osłabienie i ból piersi. W każdym razie gdybym mogła cofnąć czas nie robilambym bety i nie narażała się na stres. Są sprawy na które nie mamy wpływu, a zamartwianie się tylko szkodzi. Dbajcie o siebie Laseczki i bądźcie dobrej myśli. I dawajcie znać jak u Was i jak się czujecie :) czekam na wieści :)
Super wieści , ja też w tej ciąży przyrost miała kiepski, i jak widać obecnie 32+2 tc :)
 
Tydzień ciąży to chyba 3-4, ale skłaniałabym się bliżej końcówki 2 tyg-3 tyg.
W środę beta wynosiła 45,76
A dzisiaj 68,53
Cały dzień płacze :-(

Od jakiego momentu liczysz tygodnie ciąży? Termin miesiączki to 4+0.

A betą się nie przejmuj. Serio, nie jest tak ważna jak wszyscy krzyczą. Teraz masz wzrost taki a jutro możesz mieć 170%. Mogłaś trafić w gorszy dzień. A w całym sprawdzaniu przyrostu liczy się tylko to, że przyrasta.

Daruj sobie kolejne sprawdzanie, bo w tym wszystkim zapomnisz cieszyć się stanem błogosławionym :)

Trzymam kciuki za spokój ducha. :)
 
reklama
Od jakiego momentu liczysz tygodnie ciąży? Termin miesiączki to 4+0.

A betą się nie przejmuj. Serio, nie jest tak ważna jak wszyscy krzyczą. Teraz masz wzrost taki a jutro możesz mieć 170%. Mogłaś trafić w gorszy dzień. A w całym sprawdzaniu przyrostu liczy się tylko to, że przyrasta.

Daruj sobie kolejne sprawdzanie, bo w tym wszystkim zapomnisz cieszyć się stanem błogosławionym :)

Trzymam kciuki za spokój ducha. :)

Dzisiaj mam 29 dzień cyklu, a w ciąże mogłam zajść 14-17.07....
 
Do góry