reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i już obecne Mamusie

Tak, jak najbardziej. Miałam drugie prenatalne i potwierdził, że wszystko super :)

f2w3rjjgax9hy8m9.png
 
reklama
No to jest się z czego cieszyć. A jeszcze przyjdzie czas na poznanie kto to siedzi w środku.
Ja się dziś słabo czuje [emoji53]bolą mnie plecy. Chyba musze se zainwestować w poduche Rogala. . . Tylko zebrać się nie mogę żeby kupić.
A jak ty się czujesz? Nie nudzisz się w domku?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niedługo dostanę od siostry taka poduchę, zobaczymy jak się sprawdzi ;)
A co do nudy to właśnie mój mąż skończył 2 tygodnie urlopu więc było co robić i z kim pogadać. Zobaczymy jak będzie teraz ;) Obejrzałam już 7 sezonów serialu "Kochane kłopoty", książka do czytania leży, śpię do późna i jakoś dzien leci.. ;)

f2w3rjjgax9hy8m9.png
 
Wybierasz się na warsztaty z Bezpiecznego Malucha? Są w poniedziałek, ale rejestracja już zamknięta, kolejne w marcu :)

f2w3rjjgax9hy8m9.png
 
Wybieram sie na ta w marcu. Oni je robia co kilka miesiecy. Wiec albo marzec albo moze inny termin, bardziej letni? W marcu ide juz na pierwsze zajecie za 4tygodnie.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak. Jak tam ostatnio byłam to te wykłady są co kilka miesiecy. A miła pani zaprosila mnie na pieresze zajecia z początkiem 21 tygodnia.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Jak tam zdrówko?
Ja cierpie . . . Moj mały brzdąc w drzuchu siedzi mi na pęcherzu i spac nie moge.
Myślałam nad wykupieniem pakietu w Medicover. Tylko nie wiem czy sie opłaca. Ty masz składke firmową czy indywidualną? Nie wiem czy sie zdecydowac.
22 lutego kolejne badania. Oby wszystko wyszło ok.
Przez te zwolnienie i siedzenie w domu okropnie marudze. Musze poszukać sobie czegoś kreatywnego do roboty. Robienie za perfekcyjną pania domu nie jest w moim stylu. . . Moze gotowanie? [emoji13]

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Podobne tematy

Do góry