reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
hejka

Marysiu - no jest gorzej niż myślałam z tytmi okładami, UZALEŻNIŁAM SIĘ od nich. Powinnam je chyba stosować co najmniej 3 razy dziennie.
 
KATRINA - to chyba dobrze :-D
JOASIU - podbijam - niech malutka taka grzecza pozostanie :happy:

A u nas w porzadku. Wczorajsza wizyta ok - tydzien i dzien ciazy odpowiada dokladnie moim wyliczeniom, serdulko bije, pecherzyk regularny, tp 28.09 :) Nastepna wizyta 14.03, a dolegliwosci cd :(
Dzis czeka mnie jeszcze pieczenie torta dla tescia i tesciow zarazem, bo urodziny i rocznica slubu :-)
 
hejka

pogoda pikna!!!! wiosenna że heeeeej!
proszę zimoo..już nie wracaj ;)

my dziś sobotnio ogarniamy chatę, ogródek, myjemy auto... :p

Marysia! super wieści! :-):-):-):-):-) pogłaszcz brzuszek, niech maluszek sobie zdrowo rośnie:-)
 
Czesc Dziewczyny dawno mnie nie bylo.Wracam z nowinka ze czekam najprawdopodobniej na trzy kruszynki tak wykazalo pierwsze USG.
U mnie tez dzisiaj piekna pogoda.Bylam troche pospacerowac po parku i na malych zakupach
JOASIU tylko pozazdroscic ze malutka jest taka grzeczna
Marysia super wiesci.Bardzo sie ciesze ze wszystko w porzadku.Oby tak dalej
 
reklama
Do góry