reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

reklama
Hej dziewczyny.
29.06 urodziłam moją drugą córeczkę Ninę, waga 3740g, 58cm długa 10 pkt.
1 lipca miałam mieć planowana cc, ale malutka chciała wyjśc szybciej, w niedziele dostałam skurczy, w nocy pojechaliśmy do szpitala a w poniedziałek rano z powodu braku postępu porodu miałam cc. Ogólnie czułam się po tej cc wyjątkowo dobrze, szybko doszłam do siebie, wypisali nas już po 2 dniach, z małą tez było wszystko w porządku.
Ninka daje mi trochę popalić, jak tylko ją odłożę to ciągle płacze, najlepiej jej na rękach, ma problemy z usypianiem, czasami wieczorem muszę ją 2 godziny tulić do snu, bo nei może zasnąć. Ale jak już zaśnie to łądnie śpi. Karmię piersią, mała rośnie jak na drożdżach.
A Nataszka jak zobaczyła siostrę to miała eksplozję radości i tak jej zostało, kocha Ninkę, przychodzi całuję ją, pokazuje jej wszystkie zabawki, na razie nie ma u niej zazdrości, jak karmię to bierze lalę i też karmi albo przychodzi i patrzy, na spacery zabiera swój wózek z lalką i tak razem chodzimy. Także ze starszą problemów nie mam ale młodsza czasami mnie wykańcza psychicznie tym swoim płaczem

pozdrowionka dla Was
 
pełna gratuluję :-)
Widzę że Twoja Ninka podobna do mojej, wzrost ten sam i waga zbliżona :-)
Niech rośnie zdrowo. Buziaki :tak:
 
Wózek Denim Blue mam już ponad rok, sprawdza się naprawę rewelacyjnie, w każdym terenie. Mieszkam gdzie są ścieżki polne, więc duże koła pompowane sprawdzają się, tak samo amortyzatory. Spacerówka możliwością montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy, ma dłuższy kapturek,który chroni przed słońcem,rączka mocno zamontowana, wiec mogę być spokojna że mój synek w spacerówce jest bezpieczny :) fotelik samochodowy można zamontować na ramę, cały wózek jest bardzo lekki. Wszystkim polecam te wózki :)
 
Do góry