reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

reklama
Chodzę prywatnie do luxmedu a badania póki co to zrobiłam dwa razy bhcg żeby sprawdzić przyrost i morfologię. Reszta po wizycie w zależności od tego co lekarz zleci
 
Ja też do luxmedu chodzę, lekarz już mi dał całą listę badań, ale wykonam je dopiero w marcu, wcześniej raz robiłam betę, a usg dopiero pod koniec marca ;)
 
zazdroszczę :) u mnie na aplikacji dzisiaj wyskoczyło, że bicie serca dziecka też już można zobaczyć na usg ;) ale moje usg nistety troszkę później będzie :)
 
Hej dziewczyny :) też jestem z Lublina. Póki co mamy z narzeczonym przerwę w staraniach ale mam nadzieję że niedługo dołączę do Was jako przyszła mama :)
 
reklama
Do góry