reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

Misia, bo ja długo leczylam się z candidy, to jest coś co żywi się cukrem i jak wypije ta szklane glukozy to dokarmie to swinstwo i moze nawrócić...
 
reklama
Witam dobę mam trochę za krótką...
Badań nie zrobiłam bo jak wstałam to nie mogłam się zmusić do zrobienia siusiu :eek: mimo że całą noc też nie wstawałam do toalety dopiero po 9.30 coś mi się w pęcherzu ruszyło ale to już było niestety za późno bo teściowa wychodziła i już mi z Martynką nie mogła zostać...także na badania pojadę jutro tylko będę musiała przed spaniem dobrze opić się wody :unsure:

A teraz zmykam na kawkę bo moje ciśnienie mnie dziś dobija...
12968597_1130794490305105_1237246308_n.jpg



Mom-to-be pierworodna ma już ponad 8 lat a druga ponad 5 :wink:
 
Ostatnia edycja:
Misia, bo ja długo leczylam się z candidy, to jest coś co żywi się cukrem i jak wypije ta szklane glukozy to dokarmie to swinstwo i moze nawrócić...

hmm...to faktycznie ciężka sprawa...ale myślę,że lekarz podejmie taką decyzję, która będzie mniej ryzykowna ;-)

Witam dobę mam trochę za krótką...
Badań nie zrobiłam bo jak wstałam to nie mogłam się zmusić do zrobienia siusiu :eek: mimo że całą noc też nie wstawałam do toalety dopiero po 9.30 coś mi się w pęcherzu ruszyło ale to już było niestety za późno bo teściowa wychodziła i już mi z Martynką nie mogła zostać...także na badania pojadę jutro tylko będę musiała przed spaniem dobrze opić się wody :unsure:

A teraz zmykam na kawkę bo moje ciśnienie mnie dziś dobija...
12968597_1130794490305105_1237246308_n.jpg

to trzymam kciuki za badania! no i dużo wody przed snem wypij ;-)
ciśnienia współczuję,bo ja standardowo mam 90/60 :-/ więc znam temat ;-)

jeszcze nie krzywa ale glukozę też mam mieć oznaczoną ale z samej krwi bez picia...
ta bardziej przyjemna...nie pij tylko słodkich sokow na noc...bo podobno potrafią zmienic wynik ...
 
Badania zaliczone :rolleyes: nie było żadnej kolejki jak dojechałam na 8.45 pod przychodnię (wcześniej musiałam dziewczynki odstawić do szkoły i przedszkola) tak o 8.50 byłam już w gabinecie :tak:
Wyniki mają być od razu dołączone do mojej karty więc na wizycie 12.04 dowiem się co i jak :tak:
 
Mom-to-be dopiero co wróciłam z wizyty :-) :)
Wprawdzie nie miałam wykonanego usg ale położna przed wizytą po zmierzeniu mi ciśnienia i zważeniu poprosiła mnie na leżankę żebym sobie mogła tętna dzidzi posłuchać i przyznam szczerze że mnie to uspokoiło :tak: (bo moje maleństwo mało ruchliwe jest:unsure:) a serduszko biło jak dzwon 126uderzeń/min:rolleyes:
Morfologa wyszła w/g mojego gina nie najgorzej ale już mi nie dał wyników tylko dołączył do karty w przychodni i wiem tylko tyle co mi wpisał w kartę ciąży:sorry: no więc hemoglobina od ostatniej wizyty spadła z 12,7 na 11,2 i jakieś wartości :RBC, HT, WBC też spadły ale skoro stwierdził że nie ma tragedii to pewnie tak jest :sorry2:
Kolejną wizytę u gina mam na 10.05 a dzień wcześniej idę na usg :tak:

Powodzenia na wizycie oby Ci szybko czas do niej zleciał :tak::tak:
 
Hej dziewczyny dołączam do was :-) Z Aluśka już się znamy ale z innymi jeszcze nie a więc jestem z lublina termin na 07.09 druga ciąża mam córkę w sierpniu kończy 5 latek :-) pozdrawiam wszystkie mamy z lublina :-D
 
reklama
Do góry