reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Lublina

reklama
@Ka@sos czemu się do nas nie odzywasz?
Jestem jestem:)A troche mial am domowych zawirowań i tak tylko odczytuje was :)jak tam samopoczucie ? U mnie brzuszek teraz rośnie jak szalony hehe maleństwo też coraz mocniej daje znać o sobie;)jutro mam wizytę i może się potwierdzi czy to na pewno synek:)jeszcze tli się nadzieja we mnie na corcie
 
też liczyliśmy na córkę ale wyszedł synek :) u mnie też brzuch duzy aż mi dziwnie, w ogole wrr czuję się po prostu grubo :D daj znać jutro co tam i jak tam :)
 
Też tak miałam na początku ;) do 20 tygodnia jeszcze się ludzilam ze zniknie przecinek z pomiędzy nozek [emoji3] ale teraz nie mogę sobie wyobrazić żeby zamiast mojego Tymcia była jakas dziewczynka ze mną [emoji4] jestem do reszty zakochana !!

Corcie sobie jeszcze wyprodukujesz innym razem @Ka@sos [emoji2]

 
Też tak miałam na początku ;) do 20 tygodnia jeszcze się ludzilam ze zniknie przecinek z pomiędzy nozek [emoji3] ale teraz nie mogę sobie wyobrazić żeby zamiast mojego Tymcia była jakas dziewczynka ze mną [emoji4] jestem do reszty zakochana !!

Corcie sobie jeszcze wyprodukujesz innym razem @Ka@sos [emoji2]

Oj chyba już koniec dzieci u mnie:) Córcie już mam tylko dużą i nie dawała się nigdy czesac ani stroic w sukieneczki więc mysla lam ze może teraz hihi
 
reklama
Do góry