reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Lublina

reklama
Nie no ja prócz wagi to nie mam żadnych zastrzeżeń [emoji14] jak Ci się podoba to bierz..[emoji4]

a co do wagi, to musisz wnosić gdzieś na pięterko czy chodzi ci że gdzieś trzeba podnieść przenieść itp i jeśli tak to gdzie? bo właśnie w mieście to nie wiem czy ta waga będzie mi przeszkadzać u nas ma być winda niedługo także się zastanawiam czy waga mi coś zmieni, a nie wiem czy trafię na używaną gondolkę
 
a co do wagi, to musisz wnosić gdzieś na pięterko czy chodzi ci że gdzieś trzeba podnieść przenieść itp i jeśli tak to gdzie? bo właśnie w mieście to nie wiem czy ta waga będzie mi przeszkadzać u nas ma być winda niedługo także się zastanawiam czy waga mi coś zmieni, a nie wiem czy trafię na używaną gondolkę
No ja mam 5 schodków dość wysokich do domu i tu lekko problem jest [emoji14] jak będziesz mieć windę to chyba nie będzie przeszkód [emoji14]

 
U mnie wczoraj 4 godziny bez prądu [emoji23] mały na mnie spał
1500022007-aaaaaa.jpeg
telewizor przestał grać,
Telefon mi padł w końcu i tak sobie myślałam, ze zaraz oszaleje... ogólnie zamawiam deszcz ! Bo moje dziecko lepiej wtedy śpi...ogólnie strasznie słabo u nas ze spaniem... chyba się do Anglii przeniose na rok [emoji2][emoji23] tam taka deszczowa aura to może pospi dłużej haha...żartuje :-)

 
o proszę jaki bobasek :) a ile śpi dziennie??
Oj to roznie...ogólnie jak na moje to bardzo mało śpi :/ chyba, ze go w chustę wrzucę to potrafię go czasem 2-3 godziny przetrzymać ale to loteria...głównie to ma drzemki po 30 min jak go odloze...dłuższe to jakies swięto... takze nie wiem kto wymyslil powiedzenie ''spac jak niemowle''... dodam, ze w chuscie może spać jak odkurzam albo mikser pracuje czy blenderem coś robię a jak śpi sam to czasem nastapie na skrzypiacy panel i się budzi [emoji23]

 
reklama
To
Oj to roznie...ogólnie jak na moje to bardzo mało śpi :/ chyba, ze go w chustę wrzucę to potrafię go czasem 2-3 godziny przetrzymać ale to loteria...głównie to ma drzemki po 30 min jak go odloze...dłuższe to jakies swięto... takze nie wiem kto wymyslil powiedzenie ''spac jak niemowle''... dodam, ze w chuscie może spać jak odkurzam albo mikser pracuje czy blenderem coś robię a jak śpi sam to czasem nastapie na skrzypiacy panel i się budzi [emoji23]

To masz roboty trochę jak tak mało śpi...
 
Do góry