reklama

Przyszłe Mamy z Torunia

Temat na forum 'Toruń' rozpoczęty przez buziaczkens, 7 Październik 2016.

1. buziaczkens

buziaczkens Zaciekawiona BB

Witam widziałam ze zaczęły się zgłaszać mamy z Torunia- wszystkie jednak już maja dzieci i z tego co czytałam nie są w ciąży.. a zależny mi na pogaduchach z przyszłymi mamami.. może nawet czasem spotkaniach jak się dobrze będziemy dogadywać .. Tak wiec zgłaszajcie się skąd jesteście :p...
    Ja melduje się z Chełmińskiego Przedmieściach okolice Żwirki i Wigury

2. rozmaryn

rozmaryn Fanka BB :)

Ja nie jestem z samego Torunia tylko z okolic. Mieszkam jakieś 60km pod ale z chęcią poczytaj Was.

3. reklama
  4. Kotkameleon

Kotkameleon Początkująca w BB

5. Kotkameleon

Hej :) tez jestem z Torunia dokładnie z lewobrzeza i spodziewam się niedługo dziecka, a ty? :)

6. buziaczkens

Mi termin wypada na początek czerwca wiec jeszcze trochee muszę poczekać. A tobie?

7. buziaczkens

Przepraszam że tak długo czekałaś na moja odpowiedz ale brak internetu odciął mnie od Forum i mogłam odp. dopiero teraz

8. Kotkameleon

9. Kotkameleon

Mi wypada na drugą połowę listopada teraz zaczął mi się 36 tydzień :) jutro idę do lekarza i zobaczę co mi powie :) To jeszcze sporo czasu masz, ale uwierz - szybko zleci :)

10. reklama
  11. Domicha

Domicha Początkująca w BB

Hej, jestem również z Chełmińskiego i termin podobnie jak Ty @buziaczkens - czerwiec :)

12. buziaczkens

To życze wszystkiego naj naj nja :).. juz niedługo uściskasz swoje maleństwo. Mi czas się wlecze niemiłosiernie do tego muszę byc na zwolnieniu i nie pracuje wiec musze znaleźdz sobie jakies konstruktywne zajęcie

Poleć forum