reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pseudopecherzyk :(

miska82

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Sierpień 2009
Postów
441
Witajcie :) Beta przyrasta puki co prawidłowo, ale od początku...
Ostatnia @ byla 7 lutego. Cykle 30-31 dni. Zaczelam miec dziwne objawy wiec zrobilam test, wyszly 2 kreski, więc pobieglam na bete.
I tak: (mlU/ml)
06.03- 265,0
09.03- 728,6
11.03- 1536,5
Z racji jednego poronienia (ciaza biochemiczna) teraz dreszcze i uczucie zimna oraz bóli mocnych brzucha - glownie 1 jajnik wraz (czasami)z bolami plecow poszlam wczoraj do lekarza.
Lekarz wykonal usg i znalazl ciałko zółte ( jajnik lewy) zaś w środkowej części macicy malutki pecherzyk, który uważa, ze jest pseudopecherzykiem z powodu lokalizacji (centralny srodek).... oraz objawów jakie mam. Dostałam luteine, nospe ale tez skierowanie do szpitala :(
Czy któras z Was miala takie srodkowe ulozenie pecherzyka i wraz z wzrostem macicy okazalo się iż jest on prawidłowo zagnieżdzony?
Dziekuje za odpowiedzi...
 
reklama
reklama
podbijam temat. jak zakończyła się ta ciaza? czy wszystko ok? nie wiedziałam, że pęcherzyk ulokowany centralnie może być sygnalem
na ciąże pozamaciczna. teraz jestem zmartwiona ponieważ szukałam info o cp i było tam np o tym ze przy cp pęcherzyk ma nieregularne kształty i przegrodę. wiec ucieszyłam się, ze moj może jest ok, a teraz myśle ze jest lekko centralnie … ehhhh
 
podbijam temat. jak zakończyła się ta ciaza? czy wszystko ok? nie wiedziałam, że pęcherzyk ulokowany centralnie może być sygnalem
na ciąże pozamaciczna. teraz jestem zmartwiona ponieważ szukałam info o cp i było tam np o tym ze przy cp pęcherzyk ma nieregularne kształty i przegrodę. wiec ucieszyłam się, ze moj może jest ok, a teraz myśle ze jest lekko centralnie … ehhhh
Naprawdę większość lekarzy zauważy że coś jest nie tak więc nie martw się na zapas. Dlaczego w ogóle podejrzewasz u siebie pozamaciczną?

Jeśli się masz martwić - to zbadaj progesteron.
 
podbijam temat. jak zakończyła się ta ciaza? czy wszystko ok? nie wiedziałam, że pęcherzyk ulokowany centralnie może być sygnalem
na ciąże pozamaciczna. teraz jestem zmartwiona ponieważ szukałam info o cp i było tam np o tym ze przy cp pęcherzyk ma nieregularne kształty i przegrodę. wiec ucieszyłam się, ze moj może jest ok, a teraz myśle ze jest lekko centralnie … ehhhh
Witaj 😀
Wszystko bylo dobrze.... i malutka niedawno skonczyla 7mc 😀
 
reklama
Naprawdę większość lekarzy zauważy że coś jest nie tak więc nie martw się na zapas. Dlaczego w ogóle podejrzewasz u siebie pozamaciczną?

Jeśli się masz martwić - to zbadaj progesteron.
Ponieważ lekarze sami nie umieją powiedzieć co jest u mnie grane. Do tej pory macica była bez uwidocznionego pęcherzyka. A wczoraj pojawił się pęcherzyk i słyszę - albo właściwy, albo pozorny. czekamy… w razie mocnego krwawienia szpital 🙄
 
Do góry