reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pyt.

  • Starter tematu moniakonopko1990
  • Rozpoczęty
M

moniakonopko1990

Gość
Witam. Czy jeśli miałam pierwszy dzień okresu 25.10.2021, (okres trwał 5dni, lecz co do cykli nie jestem pewna trwają chyba 30dni ) do stosunku z finałem doszlo 30.10.2021 i 2.11.2021 ( owulacja powinna mi wypaść raczej w połowie miesiąca), później doszło do stosunku ale bez finału 28 listopada (okres mi się spóźniał już), lecz po tygodniu (po 5 dniach zrobiłam test wyszły 2 kreski a po 6 dniach od stosunku z tego 28 listopada) poszłam do ginekologa i widział pęcherzyk ciążowy 0,80cm i powiedział ze to bardzo wczesna ciąża, ze nie widać jeszcze zarodka, 22 grudnia już było słychać serduszko. Ginekolog mówił ze ciąża jest młodsza od miesiączki nierozumiem. Kiedy zaszłam w ciąże. Bo raczej tego 28 listopada by nie było widać pęcherzyka ciążowego, a jak bym zaszła tego 2 listopada, to czemu ciąża jest młodsza? Owulacja mi się przesunęła? Nie chciałam już się jego dopytywać bo mi tłumaczył a ja dalej nic z tego nie rozumiem. Jeśli bym zaszła tego 2 listopada to czemu taki mały pęcherzyk ciążowy. Już ja nic nierozumiem z tego.
 
reklama
Prawdopodobnie ciaza jest se stosunku 2.11 ale nie zaszłaś wtedy tylko owulacja mogłaby być 3-4 dni później. Plemniki mofa przezyc do 5 dni. Ginekolog najprawdopodobniej liczy ciaze od owulacji a nie od ostatniej miesiaczki. Myślę że nie ma sensu się nad tym zastanawiać tylko cieszyć się ciąża.
 
Ciąża nie może być z tego seksu 28.11, bo nic nie byłoby po 6 dniach na USG widać. Musi być w takim razie z 2.11, jeśli nie było żadnego seksu pomiędzy. Aczkolwiek niepokojące, że na USG ciąża była tyle młodsza i nie było jeszcze zarodka i serduszka w takim razie.
Na pewno pomiędzy 2.11 a 28.11 nie było żadnego zbliżenia?
 
Ciąża nie może być z tego seksu 28.11, bo nic nie byłoby po 6 dniach na USG widać. Musi być w takim razie z 2.11, jeśli nie było żadnego seksu pomiędzy. Aczkolwiek niepokojące, że na USG ciąża była tyle młodsza i nie było jeszcze zarodka i serduszka w takim razie.
Na pewno pomiędzy 2.11 a 28.11 nie było żadnego zbliżenia?
No właśnie nie było żadnego stosunku tylko ten 2-3 listopad i później 28 listopad . Tez sie zastanawiałam .
 
Ciąża nie może być z tego seksu 28.11, bo nic nie byłoby po 6 dniach na USG widać. Musi być w takim razie z 2.11, jeśli nie było żadnego seksu pomiędzy. Aczkolwiek niepokojące, że na USG ciąża była tyle młodsza i nie było jeszcze zarodka i serduszka w takim razie.
Na pewno pomiędzy 2.11 a 28.11 nie było żadnego zbliżenia?
 
Stosunek był 2-3 listopad, później 28 listopad a 6 dni później na usg był pęcherzyk 0,80cm, to jakbym zaszła w ciąże tego 15 listopada ale nie było żadnego stosunku wtedy tylko na samym początku listopada. Dlaczego ta ciąża jest taka młodsza.
 
Stosunek był 2-3 listopad, później 28 listopad a 6 dni później na usg był pęcherzyk 0,80cm, to jakbym zaszła w ciąże tego 15 listopada ale nie było żadnego stosunku wtedy tylko na samym początku listopada. Dlaczego ta ciąża jest taka młodsza.
nie mogłaś zajsc 15 bo plemniki musiałyby być ponad 10 dni w Tobie, a one mogą wytrwać max 5-7dni. Więc zaszłaś w ciąże kilka dni później ze stosunku 2.11.
Po co się zastanawiasz nad tym ?
 
reklama
Być może plemniki przetrwały te 5 dni, potem do zagnieżdżenia doszło późno po 12 dniach... Trudno powiedzieć. Ale trzymam kciuki, że pojawi się zarodek i echo
 
Do góry