reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie o tabletki na zaparcia .... :-(

Dołączył(a)
16 Maj 2020
Postów
2
Czy ktoś brał noze jakieś tabletki na zaparcia w ciazy ? Typu Xenna itp .... bo u mnie jest tragedia jestem w 7 msc ciazy , męczę się już prawie 3 tygodnie ... pomocy ! :(
 
reklama
Rozwiązanie
Ja brałam co kilka dni gdy było mi naprawdę już ciężko i nic nie pomagało przez 3 ostatnie miesiące bo tak sie męczyłam. Jeszcze miałam problemy z szyjką. Po porodzie naturalnym też parę razy skorzystałam. Jest bezpieczny przy kamieniu piersią. Ale ja byłam w znajomej aptece i poprosiłam o jakieś tabletki byle nie ten syrop Lactulosum i powiedziały mi Panie, że to mogę brać. Więc nie będę tutaj niestety za bardzo doradzać bo nie mam pewności. A w aptece nic nie mówili?
Czy ktoś brał noze jakieś tabletki na zaparcia w ciazy ? Typu Xenna itp .... bo u mnie jest tragedia jestem w 7 msc ciazy , męczę się już prawie 3 tygodnie ... pomocy ! :(

Na codzien kup sobie błonnik z pingwinkiem ( sprawdzony przez wiele osób polecam) Link do: Błonnik dla dzieci + probiotyki 100 g - Opinie i ceny na Ceneo.pl
Sok z kiszonej kapusty działa cuda można kupić np. w Biedronce, dużo pij, próbuj jeść buraki, suszone śliwki mi pomagały. No i tak jak dziewczyny pisały lactulosum, czopki.
 
reklama
Syrop laclutosum!
Bezpieczny syrop, dawka 2x1 5ml potem można modyfikować :)
Syrop zalecany dla dzieci więc i bezpieczny dla kobiet w ciąży, z resztą bez jego pomocy aktualnie sama miałabym problem z zaparciami (4msc).
 
reklama
Do góry