reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Tego nie możesz przegapić!

Marzysz o własnej marce, o otworzeniu firmy? Wpadaj 8.03 o godz.10:30. Daria opowie, jak zacząć myśleć o produkcie? Jak stworzyła markę Clochee i jak udaje jej sie łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy. Będzie czas na wasze pytania! Zapraszam serdecznie.

Jeśli masz sposoby na kolki i ból brzuszka maluszka, nie przegap konkursu Vivomixx. Wygraj zakupy!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Pytanie techniczne...

mamaEmilki2005

Justyna,potrójna mama...
Miasto
Legionowo
Przepraszam że zamieszczam takie pytanie w tym wątku ale nie bardzo wiedziałam gdzie właściwie je napisać. Czasem nasza pociecha coś zmaluje i nie bardzo wiadomo jak sobie z tym poradzić. Moja córcia w 10 minut zmazała wszystkie lalki długopisem. Czy może znacie jakiś środek na zmycie tych "dzieł sztuki". Pomalowane lalki to takie bobasy z twardej gumy. Próbowałam zmyć to zmywac\zem do paznokci, wyszorowałam pastą ale nic nie zeszło...
Podpowiedzcie jak sobie z tym poradzić... dzięki

reklama

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Członek załogi
O rany jak nie zeszło acetonem (zmywacz do paznokci) to znaczy że się wżarło w tą gumę i łatwo nie będzie :no:,
może spróbuj wybielaczem na małej powierzchnii, rozjaśni buźkę pewnie ale może weźmie :confused: sama nie wiem

Nam kiedyś synek przebiegł przez salon z flamastrem (granatowym) do podpisywania płyt CD, zostawił autograf na : lakierowanej mozaice (w wielu miejscach) wełnianym dywanie, regale z MDF-u, szklanych witrynach od regału, ścianie, framudze na drzwiach balkonowych, szybie i obiciach od krzeseł takich z chropowatą teksturą.

Najłatwiej zszedł ze szkła i z regału wystarczyły chusteczki czyszczące z lidla (takie niebieskie),

z podłogi najpierw chusteczki a gdzie nie wzięło aceton, niestety w niektórych miejscach zdążyło się weżreć w lakier i koniec zostały sine plamy,

z dywanu super zeszło vanishem do dywanu takim w sprayu (ogólnie praktycznie wszystko można nim wymyć z dywanu od zielonej kupki po flamastry i ciastolinę :-)),

ścianę i futrynę musieliśmy pomalować

a firanki po kilku praniach z vanishem w końcu zeszło

najgorzej krzesła, niestety zostały sine ślady,
próbowaliśmy i tym do dywanu i normalnymi
środkami piorącymi

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
kwiatowa01 Mleko Resource. Pytanie do mam, które podawały. Potrzebuję porady 0
N Pytanie Potrzebuję porady 3
K pytanie - spojenie łonowe Ciąża, poród, połóg 1
stepienk24_12 Pytanie Potrzebuję porady 16
Szczęśliwakobieta Druga ciąża po poronieniu!! Pytanie Potrzebuję porady 4
B Pytanie o ciałko żółte i torbiel Potrzebuję porady 5
D mam pytanie o surogatkę Potrzebuję porady 102
Ania.Wiosenka Pytanie do wieloródek o porody. Ciąża, poród, połóg 7
J Testy owulacyjne- pytanie Staramy się 11
M Ciąża, problemy i pytanie do końca życia czy będzie ok. Ciąża, poród, połóg 11
C Pytanie o podwójną owulację Staramy się 0
Sandi19 Pytanie Staramy się 46
M Pytanie Potrzebuję porady 15
M Pytanie Potrzebuję porady 24
M Pytanie. Szukam rodziców wczesniaków Potrzebuję porady 14
89karola80 Pytanie do mam karmiących piersią :) - - -> miesiączka? Potrzebuję porady 6
WeronikaChomik Hej mam pytanie pomożecie? Przyszłe mamy 18
aniaslu Co musisz wiedzieć o konflikcie serologicznym? Webinar 10. grudnia 2020. Zadaj pytanie! Temat tygodnia 0
D Pytanie o wygląd kikuta Listopadowe mamy 2020 5
P Depresja poporodowa - pytanie do wszystkich mam i ciężarnych Ciąża, poród, połóg 20
Czarna21 Mam pytanie pozytywny czy negatywny niby jest słaba kreseczka Staramy się 26
Martynka90 Dziwne/ głupie pytanie/ kp Potrzebuję porady 27
aniaslu Jak nauczyć maluszka mówić? Webinar dla rodziców. Już 2. grudnia. Zadaj pytanie. Temat tygodnia 8
C Polog - pytanie Potrzebuję porady 8
M Żel intymny przyjazdy dla plemników Potrzebuję porady 1
L Bardzo głupie pytanie o probiotyk. Potrzebuję porady 3
M Porada Potrzebuję porady 14
P Progesteron - pytanie Staramy się 3
Sylwia199630 USG ciąży - pytanie Lutowe mamy 2021 6
N Pytanie do mam karmiacych mm nie od urodzenia Potrzebuję porady 11
Justi1234 Betahcg 5,79 pytanie Potrzebuję porady 4
Karpati2019 Nietypowe pytanie zwiazane z seksem Rozmowy o seksie 2
M Możliwość ciąży Potrzebuję porady 5
N Pytanie do mam ktore pobudzaly laktacje Potrzebuję porady 21
Loli05 Utrogestan pytanie Potrzebuję porady 3
W Pytanie Ciąża, poród, połóg 6
M Pytanie Potrzebuję porady 3
N Luźne pytanie - 2 dzieci, 2 pokoje Potrzebuję porady 22
Julita_Kow Pytanie o szpital i formalności Lutowe mamy 2021 25
M Czy można wykonać test ciążowy na świeżym powietrzu? Potrzebuję porady 21
89karola80 Pytanie o sen maluszka :) Potrzebuję porady 12
Justi1234 Pytanie o luteinę Staramy się 29
Milena223w Ciąża Potrzebuję porady 9
Doti1998 Drogie panie mam do was pytanie Przyszłe mamy 4
R wzrost dziewczynki Potrzebuję porady 4
L Sprzedaję wózek Joie, pytanie. Plotki wózkowo - koleżeńskie 5
K Pytanie o tabletki na zaparcia .... :-( Potrzebuję porady 10
aniaslu 14.05 godz. 15:00 zadaj pytanie prof. A. Jakimiukowi ginekologowi; specjaliście w dziedzinie perinatologii Archiwum BB spotkań ze specjalistami 12