reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Radość przez łzy

H

Hania77

Gość
14 października przyszła na świat nasza córeczka - Agnieszka.Niestety, urodziła się z zespołem Downa. Ale to nie szkodzi - i tak jest najukochańsza na świecie!
 
reklama
ogromne gratulacje!!! z cala pewnoscia jest dla was najpiekniejsza i najwspanialsza na swiecie, a ze bedzie wymagac nieco innej opieki - to nie zmienia faktu, ze jest mloda kobietka, ktora po prostu ktos baaardzo kocha :) wszystkiego dobrego w tej wspanialej przygodzie, jaka jest rodzicielstwo!! :D
 
Gratulacje!!!!!! Ktos kiedys napisal, ze dzieciaczki z zespolem Downa sa szczegolnie umilowane przez Boga i doswiadczaja tej milosci w wyjatkowy i niepowtarzalny sposob. To jest prawda. Czeka Was teraz pewnie jeszcze wiele stresow, problemow i lez, ale otrzymaliscie niesamowity dar. Wiem, co pisze, bo mialam niepowtarzalna okazje uczyc na praktykach takie skarby i tego, co one mi dawaly, nigdy nie dostalam od zdrowych dzieci.
Gratuluje tez odwagi w glosnym mowieniu o coreczce. To jest wyjatkowe i piekne, ze sie nia chwalicie i publicznie przyznajecie. Jestem pelna podziwu dla takiej postawy.
 
I ja dolaczam sie do gratulacji. Niech zdrowo rosnie i daje wam mnostwo radosci i szczescia.
A dla ciebie Haniu sily :)
Ania
 
Serdeczne gratulacje i duże buziaki!!
Życzymy dużo zdrówka, optymizmu, uśmiechu i pociechy z kochanego maleństwa.
:laugh: :laugh: :laugh:

male34mb.gif

maja.png





 
reklama
Do góry