reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

urodzilam! przezylam! mam synka!

MOJE GRATULACJE pewnie swieże przeżycia piękne a następne dni z kruszynką jeszcze piękniejsze .Niech wam PAN BŁogosławi .no ioczywiście karm mamusiu synka piersią - walcz ,ja swojego 7-latka karmiłam trzy latka .CAŁuski OLIWKA
 
reklama
Gratulacje dla synka za to jest! Gratulacje dla mamy za wytrwałość i cierpliwość.Gratulacje dla taty że kilka miesiecy temu tak świetnie się spisał ;)
 
Dużo zdrowia i uśmiechów pisków, wrzasków i zabawy moc, sporo radości z tupotu malutkich nóżek,łez szczęścia z pierwszego usmiechu, ząbka, słowa i kroku porozrzucanych wszędzie klocków przytulenia okrąglej główki i uścisków małych rączek. GRATUALCJE
 
Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.
Wszystkiego najlepszego dla Ciebie Marianeczko .Gratulacje.
 
Tytusek urodził się w rocznice mojego ślubu:):)-
Gratuluję cudownego chłopczyka!!!!-DUŻO DUŻO ZDRÓWKA!!!!
 
reklama
Do góry