reklama

mam synka

Temat na forum 'Gratulacje' rozpoczęty przez becik, 7 Listopad 2006.

1. becik

becik Aktywna w BB

Urodzil sie 25.10.2006. o godzinie 23.30. Wazyl 2760g,a schudl 2550g. ma 51cm.Skali apgar ma 10 punktow.JEstem szczesliwa i to bardzo,ze jest z nami!!!!A podobny jest do mamy:)

2. aph

aph Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06

Gatuluje chlopaczka. Ja na mojego jeszcze musze troche poczekac. A jakie imie wybralas?

3. reklama
  4. ZuMiKa

ZuMiKa maj 2007

GRATULUJĘ!!! Wstawisz zdjęcie?

5. kindzia1984

kindzia1984 Fanka BB :)

Gratulację. Jak się chowa synek?

Ja również

6. becik

becik Aktywna w BB

MA na imie KACper:)Zdjecie wstawie pozniej.moj maz zrobi zdjecia,bo ja nie umiem:)Ale on jest kochany i bystry.Jestem w nim tak zakochana:)

7. becik

becik Aktywna w BB

bylam we wtorek zwazyc malego.I wazy 3300g.Ale bylam zaskoczona.JEstem dumna ze tyle wazy:)I skonczyl 3tygodnie:)

8. oliwka29

oliwka29 marzec 05 i sierpień 07

Jeszcze raz gratulacje:-)

9. aga29

aga29 Fanka BB :)

Serdeczne gratulacje!!:tak: :-)

10. reklama
  11. agus23

agus23 Zaciekawiona BB

czesc wszystkim mamusia:)

Ja bardzo chcialabym sie pochwalic tym ze tezbede miala synka i przede wszystkim pogratulowac wszystkim mamuska i tym spodziewajacym sie tez. Moj synek urodzi sie 19 marca , ale mam pewien klopot mamy konflikt krwi i boje sie jak to wszystko sie potoczy w 30 tyg mam miec podany antygen-D <beczy> :szok: , polozne uspkojaja mnie ze wszystko bedzie ok ehhh jak czytalam na temat tego w Polsce podaje sie to po porodzie a tu w Londynie wszystko na odwrot jestem przerazona

Poleć forum