reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mam synka

becik

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Lipiec 2006
Postów
53
Urodzil sie 25.10.2006. o godzinie 23.30. Wazyl 2760g,a schudl 2550g. ma 51cm.Skali apgar ma 10 punktow.JEstem szczesliwa i to bardzo,ze jest z nami!!!!A podobny jest do mamy:)
 
reklama
MA na imie KACper:)Zdjecie wstawie pozniej.moj maz zrobi zdjecia,bo ja nie umiem:)Ale on jest kochany i bystry.Jestem w nim tak zakochana:)
 
bylam we wtorek zwazyc malego.I wazy 3300g.Ale bylam zaskoczona.JEstem dumna ze tyle wazy:)I skonczyl 3tygodnie:)
 
reklama
czesc wszystkim mamusia:)

Ja bardzo chcialabym sie pochwalic tym ze tezbede miala synka i przede wszystkim pogratulowac wszystkim mamuska i tym spodziewajacym sie tez. Moj synek urodzi sie 19 marca , ale mam pewien klopot mamy konflikt krwi i boje sie jak to wszystko sie potoczy w 30 tyg mam miec podany antygen-D <beczy> :szok: , polozne uspkojaja mnie ze wszystko bedzie ok ehhh jak czytalam na temat tego w Polsce podaje sie to po porodzie a tu w Londynie wszystko na odwrot jestem przerazona
 
reklama
Do góry