reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Imie dla synka!!??

reklama

mamaczarusia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mi zalezalo zeby sie slicznie zdrabnialo noi tatek wymyslil Cezary - Czarus:-)

Maziajka

Moderator
Członek załogi
Miasto
Silesia
Rozwiązania
6
Ale to zalezy czy chcesz imiona takie bardziej nowoczesne(na Topie) czy tradycyjne??

Moje Typy.

Aleksander(Aleks),Antoś,Jaś,Staś,Karol,Maciej,Mieszko,Miłosz,Cezary,Radosław(Raduś!!),Krzyś,Tomek.

Paula9

Noszę w sobię Kruszynke:)
Rozwiązania
0
Dla chłopczyka hmm.. Ja jeszcze nie znam płci swojego maleństwa ale jeśli to będzie synek to będzie Oskar, Adrian albo Hadrian :-D To ostatnie takie inne, b.rzadkie ale wg mnie oryginalne ;) Poza tymi podoba mi się też Krzyś, Kubuś.. Dużo jest w sumie ładnych.. :)

truskawa10017

Rozwiązania
0
Alex,Alan,Emilian,Ksawery,Dorian,Maks,Brajan-to moje propozycje:) Ja dla synusia osobiście wybrałam imie Emil a na drugie Maksymilian:))))

Syneczki3

Mama 24 godz. na dobę :D
Miasto
Września
Rozwiązania
0
Ja mam dwóch synków starszy ma na imię Oliwierek Dominik
młodszy Amadeuszek Mikołaj
Mamy w planach jeszcze trzecie dziecko któremu na dzień dzisiejszy wybraliśmy imię Gracjan Marcel a dla dziewczynki Marcelinka Livia
Prócz tych wyżej wymienionych z męskich imion podobają mi się jeszcze Fabian Klaudiusz Krystian Mateusz Dorian Kryspin Cyprian ale tak jak wspominały dziewczyny mnie sie podobają te ktoś inny stwierdzi ze sa nieciekawe kwestia gustu. Wybrane imię dla rodzica jest najpiękniejsze i tak powinno byc ;-)

asiulka271

Mama Maciusia i Emilka
Rozwiązania
0
Moi synowie to Maciuś i Emilek.
Jeszcze ładne imiona to:
Adaś,Krystianek,Krzyś,Oliwierek,Michaś.

mamaola

Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
Mój synek ma na imię Dariusz Ignacy....takie raczej rzadko spotykane....
a z tych co mi sie jeszcze podobają to: Fabian,Miłosz,Wojciech....i jeszcze kilka....

reklama

Magdasf1

Kura domowa;)
Miasto
Łódź ;)
Rozwiązania
0
A nasz synus ma na imie Stas...maly, wiekszy Sztaszek a dorosly to juz Stanislaw;-) Inne ktore mi sie podobaja to napewno piotr, Emil, Roch :tak:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Potrzebuję porady 26
C Ciąża, poród, połóg 13
E Galeria brzuszków 49
marcysia_mati Przyszłe mamy 49

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry