reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla synka!!??

reklama
Mi zalezalo zeby sie slicznie zdrabnialo noi tatek wymyslil Cezary - Czarus:-)

picture9020.jpg
 
Ale to zalezy czy chcesz imiona takie bardziej nowoczesne(na Topie) czy tradycyjne??

Moje Typy.

Aleksander(Aleks),Antoś,Jaś,Staś,Karol,Maciej,Mieszko,Miłosz,Cezary,Radosław(Raduś!!),Krzyś,Tomek.
 
Dla chłopczyka hmm.. Ja jeszcze nie znam płci swojego maleństwa ale jeśli to będzie synek to będzie Oskar, Adrian albo Hadrian :-D To ostatnie takie inne, b.rzadkie ale wg mnie oryginalne ;) Poza tymi podoba mi się też Krzyś, Kubuś.. Dużo jest w sumie ładnych.. :)
 
Alex,Alan,Emilian,Ksawery,Dorian,Maks,Brajan-to moje propozycje:) Ja dla synusia osobiście wybrałam imie Emil a na drugie Maksymilian:))))
 
Ja mam dwóch synków starszy ma na imię Oliwierek Dominik
młodszy Amadeuszek Mikołaj
Mamy w planach jeszcze trzecie dziecko któremu na dzień dzisiejszy wybraliśmy imię Gracjan Marcel a dla dziewczynki Marcelinka Livia
Prócz tych wyżej wymienionych z męskich imion podobają mi się jeszcze Fabian Klaudiusz Krystian Mateusz Dorian Kryspin Cyprian ale tak jak wspominały dziewczyny mnie sie podobają te ktoś inny stwierdzi ze sa nieciekawe kwestia gustu. Wybrane imię dla rodzica jest najpiękniejsze i tak powinno byc ;-)
 
Mój synek ma na imię Dariusz Ignacy....takie raczej rzadko spotykane....
a z tych co mi sie jeszcze podobają to: Fabian,Miłosz,Wojciech....i jeszcze kilka....
 
reklama
A nasz synus ma na imie Stas...maly, wiekszy Sztaszek a dorosly to juz Stanislaw;-) Inne ktore mi sie podobaja to napewno piotr, Emil, Roch :tak:
 
Do góry