reklama

Radość przez łzy

Temat na forum 'Gratulacje' rozpoczęty przez Hania77, 10 Listopad 2005.

1. Hania77

Hania77 Gość

14 października przyszła na świat nasza córeczka - Agnieszka.Niestety, urodziła się z zespołem Downa. Ale to nie szkodzi - i tak jest najukochańsza na świecie!

2. naja

naja Fan(ka)

ogromne gratulacje!!! z cala pewnoscia jest dla was najpiekniejsza i najwspanialsza na swiecie, a ze bedzie wymagac nieco innej opieki - to nie zmienia faktu, ze jest mloda kobietka, ktora po prostu ktos baaardzo kocha :) wszystkiego dobrego w tej wspanialej przygodzie, jaka jest rodzicielstwo!! :D

3. reklama
  4. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

GRATULACJE Jak kazda mama kocha swoje skarby tak i ty bedziesz super mama

5. Kira25

Kira25 Fanka BB :)

Gratulacje!!!!!! Ktos kiedys napisal, ze dzieciaczki z zespolem Downa sa szczegolnie umilowane przez Boga i doswiadczaja tej milosci w wyjatkowy i niepowtarzalny sposob. To jest prawda. Czeka Was teraz pewnie jeszcze wiele stresow, problemow i lez, ale otrzymaliscie niesamowity dar. Wiem, co pisze, bo mialam niepowtarzalna okazje uczyc na praktykach takie skarby i tego, co one mi dawaly, nigdy nie dostalam od zdrowych dzieci.
    Gratuluje tez odwagi w glosnym mowieniu o coreczce. To jest wyjatkowe i piekne, ze sie nia chwalicie i publicznie przyznajecie. Jestem pelna podziwu dla takiej postawy.

6. Ania28

Ania28 Fanka BB :)

I ja dolaczam sie do gratulacji. Niech zdrowo rosnie i daje wam mnostwo radosci i szczescia.
    A dla ciebie Haniu sily :)
    Ania

7. klusia

klusia Fanka BB :)

Serdeczne gratulacje i duże buziaki!!
    Życzymy dużo zdrówka, optymizmu, uśmiechu i pociechy z kochanego maleństwa.
    :laugh: :laugh: :laugh:

8. tuśka21

tuśka21 Fanka BB :)

wielkie gratulacje !!!!

9. Anus

Anus Fanka BB :)

Ja również dołączam się do gratulacji :)

10. reklama
  11. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

gratuluję bardzo mocno !!!

12. nenar

nenar Fan(ka)

Wszysykiego naj, naj, naj

Poleć forum