reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywno艣ci, czyli Farma 艢wie偶o艣ci!

Wskakuj na Farm臋 艢wie偶o艣ci i sprawd藕 propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, 偶e wskakuj臋.

Nie zapomnijcie wzi膮膰 udzia艂 w konkursie Netto: Zdob膮d藕 nagrody!

reklama

Zanik objaw贸w 18 tydzie艅

Kasia9611

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
4 Kwiecie艅 2021
Post贸w
15
Witam 馃檪
Aktualnie jestem w 18 tc 3 dni. P贸ki co nie poczu艂am ruch贸w dziecka, ale tez nie mam 偶adnych objaw贸w ci膮偶owych - czuje si臋 jakbym w niej nie by艂a. Do tej pory pobolewalo mnie podbrzusze, jajniki..., ale ginekolog nie znalaz艂 przyczyny - od kilku dni b贸le usta艂y. Czuje si臋 dobrze, piersi czy sutki nie s膮 wra偶liwe, wra偶liwo艣ci na zapachu czy nag艂ego apetytu, nie mam zgagi czy innych 鈥瀟ypowych鈥 objaw贸w dla tego trymestru. Og贸lnie od pocz膮tku ci膮偶y nie mia艂am jaki艣 mocnych objaw贸w, na pocz膮tku wra偶liwe piersi, troch臋 md艂o艣ci.

Je偶eli chodzi o ci膮偶e, jest to moja druga ci膮偶a, pierwsze poronienie we wrze艣niu 2020 roku, 1 pa藕dziernika zabieg 艂y偶eczkowania - puste jajo. Ostatnia miesi膮czka 26 listopada, kolejna ju偶 nie przysz艂a. Od pocz膮tku jestem na luteinie do 14 tygodnia duphaston. Na badaniu genetycznym niestety wysz艂a powi臋kszona przezierno艣膰 (3,39) oraz nie zbadano ko艣ci nosowej (ze wzgl臋du na nieodpowiednie u艂o偶enie p艂odu). Test PAPPA wyszed艂 ok, ale dla pewno艣ci zrobi艂am nifty pro kt贸re wykluczy艂o wady, ale jednak ca艂y czas si臋 boje ze co艣 jest nie tak..

Czy taki brak objaw贸w i dobre samopoczucie na tym etapie jest normalny? Wizyta dopiero za tydzie艅.

Ostatnia edycja:
reklama

ness.

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
4 Sierpie艅 2020
Post贸w
3 143
Drugi trymestr to z艂oty czas ci膮偶y. Brzucha nie ma, objaw贸w te偶, ja mog艂am g贸ry przenosi膰 w tym czasie. Nie powinna艣 si臋 niczym martwi膰, zanik objaw贸w to normalna rzecz na tym etapie, ale je偶eli bardzo si臋 martwisz to przyspiesz wizyt臋 u gina.

Fado123

Do艂膮czy艂(a)
22 Stycze艅 2019
Post贸w
6 203
Ja mialam tak samo , 2 trymestr bajka , ale 3 to juz by艂o ci臋偶ko haha ,nie przejmuj si臋 brakiem objaw贸w, to normalne

Natalia198777

Do艂膮czy艂(a)
21 Lipiec 2019
Post贸w
1 612
Podczas pierwszej ci膮偶y nie mia艂am objaw贸w praktycznie 偶adnych od pocz膮tku do ko艅ca gdyby nie brzuch to nie wiedzia艂ambym 偶e jestem w ci膮偶y 馃槀馃槀 w drugiej donoszonej bylo inaczej du偶o du偶o gorzej i jakos tak do ko艅ca bylo ci臋偶ko wi臋c ka偶da ci膮偶a inna i nie ma si臋 co martwi膰

Do g贸ry