reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

RATUNKU!!! Atopowe Zapalenie skóry?

U mojej córecziki rozpoznano na podstawie wyglądu skóry AZS...byliśmy u różnych specjalistów i każdy mówi co innego jeśli chodzi o sposoby pielęgnacji...można dostać szału...próbowałam już chyba wszystkiego..od maści cholesterelowej,Oilatum soft do kąpieli po różne maście dla alergików i nic...bardzo bym chciała wiedzieć jak skutecznie mam pomóc mojej kruszynie aby jej skórka była gładziutka...zauważyłam,że podczas snu jej twarzyczka i zwykle zaczerwieniona szyjka mają właściwy kolor...Czy ktoś mógłby mi SKUTECZNIE POMÓC?

reklama

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Miasto
grudziądz
ja kupiłam Emolium do smarowania po kapieli , płyn do kapieli Emolium i tej samej serii kremik do twarzy
drogo jak nic bo zapłaciłam ponad 105 zł
ale efekty widze
niewiem czy twojemu dziecku pomoze ale Emolium jest jednym z lepszych prodoktow dla atopikow
wiem ze pomaga masc sterydowa (na recepte) moja szwagiera uzywała ale mowi DZIAŁA tylko na krotko -
a jak wiadomo to sterydy i trzeba ostroznie

ja osobiscie boje sie podawac sterydy wole aby miała juz te czerwone policzki

Zuz-Inka

MAMA NA PEŁNY ETAT
Miasto
małopolska
Oleńko AZS najczesciej towarzyszy alergii wiec pomysl co moze Malenstwo uczulac. Do pielegnacji polecam ollian do kapieli a dermobase krem po. W ostrych przypadkach stosuje masc z hydrokortyzonem a na twarz dicortinef, ale to maksymalnie 7 dni bo to sterydy. Zapraszam tez do naszej grupy wsparcia tam znajdziesz wiele porad Mamy dzieci z atopowym zapaleniem skóry - Forum BabyBoom

Panią Ekspert przepraszam za post na tym watku

Co do tego Emolium to stosowałem (podobnie jak chyba z tuzin innych specyfików wśród których brakowało tylko nogi pająka i krwi dziewicy ;p) i niezbyt były efekty. Za to ktoś mi kiedyś polecił Restoraderm i dość szybko sobie poradził z AZS. No i jest znacznie tańszy niż Emolium

reklama

Zuz-Inka

MAMA NA PEŁNY ETAT
Miasto
małopolska
Oj czuje tu reklame ;-)

AZS nie da sie wyleczyc, mozna zaleczyc przy odpowiedniej pielegnacji i diecie. Nie ma idealnego srodka, bo dzieci nawet na to sie uczulaja. jest to wiec metoda prob i bledow

Do góry