reklama

RATUNKU!!! Atopowe Zapalenie skóry?

Temat na forum 'Porady - rozwój i zdrowie dzieci' rozpoczęty przez Oleńka2, 28 Luty 2011.

1. Oleńka2

Oleńka2 Początkująca w BB

U mojej córecziki rozpoznano na podstawie wyglądu skóry AZS...byliśmy u różnych specjalistów i każdy mówi co innego jeśli chodzi o sposoby pielęgnacji...można dostać szału...próbowałam już chyba wszystkiego..od maści cholesterelowej,Oilatum soft do kąpieli po różne maście dla alergików i nic...bardzo bym chciała wiedzieć jak skutecznie mam pomóc mojej kruszynie aby jej skórka była gładziutka...zauważyłam,że podczas snu jej twarzyczka i zwykle zaczerwieniona szyjka mają właściwy kolor...Czy ktoś mógłby mi SKUTECZNIE POMÓC?

2. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

ja kupiłam Emolium do smarowania po kapieli , płyn do kapieli Emolium i tej samej serii kremik do twarzy
    drogo jak nic bo zapłaciłam ponad 105 zł
    ale efekty widze
    niewiem czy twojemu dziecku pomoze ale Emolium jest jednym z lepszych prodoktow dla atopikow
    wiem ze pomaga masc sterydowa (na recepte) moja szwagiera uzywała ale mowi DZIAŁA tylko na krotko -
    a jak wiadomo to sterydy i trzeba ostroznie

ja osobiscie boje sie podawac sterydy wole aby miała juz te czerwone policzki

3. reklama
  4. Zuz-Inka

Zuz-Inka MAMA NA PEŁNY ETAT

Oleńko AZS najczesciej towarzyszy alergii wiec pomysl co moze Malenstwo uczulac. Do pielegnacji polecam ollian do kapieli a dermobase krem po. W ostrych przypadkach stosuje masc z hydrokortyzonem a na twarz dicortinef, ale to maksymalnie 7 dni bo to sterydy. Zapraszam tez do naszej grupy wsparcia tam znajdziesz wiele porad Mamy dzieci z atopowym zapaleniem skóry - Forum BabyBoom

Panią Ekspert przepraszam za post na tym watku

5. Karolina Isio-Kurpińska

Karolina Isio-Kurpińska Expert J&J. Porady

Bardzo dziękuję za powyższy post - ja niestety nie czuję się kompetentna w kwestii atopowego zapalenia skóry, a najważniejsze, aby znaleźć pomoc! Pozdrawiam!

6. tormen

tormen Początkująca w BB

Co do tego Emolium to stosowałem (podobnie jak chyba z tuzin innych specyfików wśród których brakowało tylko nogi pająka i krwi dziewicy ;p) i niezbyt były efekty. Za to ktoś mi kiedyś polecił Restoraderm i dość szybko sobie poradził z AZS. No i jest znacznie tańszy niż Emolium

7. rrai

rrai Początkująca w BB

Też stosowałam Restoraderm i on serio jest warty polecenia, szybko uporałamsię dzięki niemu z AZS

8. Zuz-Inka

Zuz-Inka MAMA NA PEŁNY ETAT

Oj czuje tu reklame ;-)

AZS nie da sie wyleczyc, mozna zaleczyc przy odpowiedniej pielegnacji i diecie. Nie ma idealnego srodka, bo dzieci nawet na to sie uczulaja. jest to wiec metoda prob i bledow

Poleć forum