reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Razem z kochanką męża chcemy się na nim zemścić, oszukał nas obie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
przydalaby sie szczera i spokojna rozmowa z mezem......moze to cos wyjasni albo posklejac to co sie rozpadlo albo rozejsc sie
i sorki ale glupota wydaje mi sie "odgrywanie"na nim
stalo sie czasu nie cofniesz niestety
 
reklama
tylko szczera rozmowa doprowadzi do rozwiązania ;)
a wina....zawsze leży po środku niestety...
 
dokladnie, gdyby facet byl szczesliwy w zwiazku nie poszedlby na bok, chyba, ze taka jego natura ale to byloby widac przed slubem, wiec po co z takim tworzyc zwiazek i rodzine? Bo moze sie zmieni? Ni nie, raczej nie...poza tym nie rozumiem jak mozna knuc z kochnka? Takie mendy wszystko zrobia i powiedza zeby sie wybielic, a ja z taka ku*** nie ,moglabym nic knuc i jej wierzyc i wogole pierwsze co bym zrobila to porozmawiala z mezem i wysluchala jego wersji...oczywiscie, ze chcialabym wydrapac mu oczy, wykastrowac i moze nawet bym to zrobila ale sama, a nie z kochanka!!!
Oczywiscie, ze sa rozne tematy nie zwiazane z ciaza, porodem i pologiem, ale istnieja w innych dzialach, z reszta ja uwarzam, ze ten temat akurat nie pasuje na BB poszukalabym na miejscu tej pani innego forum, bo na BB jak widac nie miala nic wiecej ciekawego do powiedzenia, tylko ten jeden kontrowersyjny temat...ze ci sie chcialo tylko po to tu logowac?
 
dokladnie, gdyby facet byl szczesliwy w zwiazku nie poszedlby na bok, chyba, ze taka jego natura ale to byloby widac przed slubem, wiec po co z takim tworzyc zwiazek i rodzine? Bo moze sie zmieni? Ni nie, raczej nie...poza tym nie rozumiem jak mozna knuc z kochnka? Takie mendy wszystko zrobia i powiedza zeby sie wybielic, a ja z taka ku*** nie ,moglabym nic knuc i jej wierzyc i wogole pierwsze co bym zrobila to porozmawiala z mezem i wysluchala jego wersji...oczywiscie, ze chcialabym wydrapac mu oczy, wykastrowac i moze nawet bym to zrobila ale sama, a nie z kochanka!!!
Oczywiscie, ze sa rozne tematy nie zwiazane z ciaza, porodem i pologiem, ale istnieja w innych dzialach, z reszta ja uwarzam, ze ten temat akurat nie pasuje na BB poszukalabym na miejscu tej pani innego forum, bo na BB jak widac nie miala nic wiecej ciekawego do powiedzenia, tylko ten jeden kontrowersyjny temat...ze ci sie chcialo tylko po to tu logowac?

Też się dziwię że warto jej było fatygować sie z logowaniem na BB forum :-) pozdrawiam cieplutko mandrzejczuk :-)
 
dajcie na wstrzymanie, bo to pierwsza taka co wpadła na bb i wypadła..
 
fifi trixibell zgadzam się z Tobą, osemka84 rozmowa jest podstawą i nie wierz obcej babie bo nie wiesz czego możesz się po niej spodziewać, czasem zwykła rozmowa morze zdziałać cuda:) a zemsta często tylko pogarsza sytuację i bez względu na to co zrobisz zawsze na pierwszym miejcu stawiaj swojego synka i zastanów się czy swoim postępowaniem go nie skrzywdzisz bo nie warzne jaki twój mąż jest, twój syn zawsze będzie go kochać.
 
reklama
A ja bym upier*** jaja przy samej dupie i bym sie nie zastanawiala kto mowi prawde...kazdy kij ma 2 konce, zwykla obca osoba bez powodu by nie niszczyla komus zycia, wiec na pewno cos z nia mial do czynienia, a na ile i w jaki sposob to jzu sluchac by nie chciala poszedl won i juz, a nie jakies konspiracje z obca baba, kazda mowi, ze nic nie wiedziala o rodzinie...a jest odwrotnie w wiekszosci przypadkow
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry