reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

reakcja producenta wózka Mikado Ox-ford

Dołączył(a)
19 Lipiec 2009
Postów
1
Warto pochwalić, więc piszę. Podczas przeprowadzki zagubiłem części mocujące daszek ("budę) do gondoli. Napisałem do producenta, na co on poprosił o zdjęcia - wysłałem i następnego dnia dostałem info, że przyślą i to gratis :-). Super! Polecam!
 
reklama
Ja też polecam. Byłam w podobnej sytuacji. Wózek po użytkowaniu przez dwójkę moich dzieci miał zniszczone małe plastikowe kółka zębate. Producent przesłał je bezpłatnie. Kontakt z nim był miły i szybki. Myślę, że teraz wózek jeszcze posłuży jednemu dziecku.
 
Warto pochwalić, więc piszę. Podczas przeprowadzki zagubiłem części mocujące daszek ("budę) do gondoli. Napisałem do producenta, na co on poprosił o zdjęcia - wysłałem i następnego dnia dostałem info, że przyślą i to gratis :-). Super! Polecam!

Ja też polecam. Byłam w podobnej sytuacji. Wózek po użytkowaniu przez dwójkę moich dzieci miał zniszczone małe plastikowe kółka zębate. Producent przesłał je bezpłatnie. Kontakt z nim był miły i szybki. Myślę, że teraz wózek jeszcze posłuży jednemu dziecku.

he he szkoda tylko że reklamujący tylko po jednym poscie mają :-D:-D
 
A u mnie na watku marcowym dwie mamy maja mega problemy z wózeczkiem tej firmy, co prawda nie oxford a boston, ale mysle ze to akurat nie ma znaczenia
 
Ja także spotkałam się z bardzo miłą i szybką obsługą. Jak najbardziej polecam. Oby więcej takich firm z obsługa posprzedażną :)
 
Ostatnia edycja:
Po tym spamie, to chyba nawet nie warto zaglądać co to za wózki. :crazy:
A taka reklama raczej zniechęca ludzi i wzbudza nieufność drogi spamowiczu :rofl2::angry::rofl2::no:.
Prosimy więc nie zaśmiecać forum słowem Mikado.
To miejsce służy innym celom niż reklama :happy:
 
reklama
To nie reklama, lecz moja opinia na temat reakcji producenta w przypadku awarii. Ja jestem zadowolona z wyboru wózka (obecnie używa go drugi syn), każdy ma inne wymagania i gust, a na ten temat chyba się tu nie dyskutuje - temat dotyczy innej tematyki. Gdyby nie to, że pewna część się zużyła nawet nie wiedziałabym jak szybko i miło można by to załatwić.
 
Do góry