reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Retinopatia

reklama
Miller - się polecam na przyszłośc :tak: mam nadzieję, że nie zaszła duża rewolucja w soczkach-oczkach odkąd zrobili mi na nowo ślepia.
 
Boze, jak ten czas szybko leci!!! Dawno mnie tu nie bylo.
MILLER, wydaje mi sie, ze tak niedawno widzielismy sie na Mikolajkach w Katowicach (nie wiem czy pamietasz :-)). Moj syn raczkowa, Wasz podsypial w ramionach Twoich lub Twojej zony... A teraz moj we wrzesniu idzie do przedszkola i goni jak maly powicherek, a Twoj to tez juz duzy mezczyzna.
Mamusie i Tatusiowie Wczesniaczkow, jest nieraz ciezko, ale sami widzicie, ze moze byc dobrze, ze wszystko sie pouklada i choc dzieci nasze wymagaja wiekszej troski, to niczym szczegolnie nie beda sie wyrozniac od rowiesnikow. Zycze powodzenia nam wszystkim i naszym wczesniaczkom.
 
Hej samotna mamo .
Teraz rzadko juz tu zaglądamy, ty chyba też.
My pamiętamy mikołajkowe spotkanie , Ty chyba mniej ;) było to w Krakowie w radio Kraków :) .Dziekujemy ,że sie odezwałaś :) wklej jakies zdjęcie Kacperka.
Pozdrawiamy serdecznie :)
 
Witamy...
Juz w zasadzie nie odzywamy się na tym forum,ale czytamy co piszą inni i przeżywamy razem z nimi ich smutki, mając takie same doswiadczenia.
chcielismy tylko wkleic kilka zdjęć naszego wcześniaczka-łobuziaczka :)

Jako gościa weselnego.....





w pląsach z babcią.....


może jako przyszłego pilota.....





nawet dużych samolotów...




lub mysliwców..:)




Pozdrawiamy wszystkich serdecznie :)
 
Witam!
Mam tez wczęniaczka z retinopatia ale 5 stopnia jesteśmy juz po 4 operacji w geisfwaldzie i szykujemy sie do nastepnej, szczegóły na naszej stronie STOP RETINOPATIA Prosze napisac jakiej firmy i gdzie kupił Pan soczewki dziecku,mam nadzieję że tez bedą potrzebne. Pozdrawiam wszystkich.
 
Witaj Irmo.
Już raczej rzadko zaglądamy na to forum, pewnie dlatego,że minął juz nasz najgorszy czas , mamy nadzieję,że i inni rodzice tez niedługo przestaną sie martwić o swoje pociechy ;)
Nasz maluch mial retinopatie 2-go stopnia.

Używamy soczewek CibaVision Night&day. Pawełek nosi je codziennie przez 13h.Zawsze zakłada je bez problemu choć czasem ma swoje humory :), dawniej nosil okulary lecz soczewki lepiej korygują wade wzroku. jedna jest -3.00 o drugo -10.00. Soczewki kupujemy w optyku i tam dobrali nam parametry soczewek.
Właśnie za 2 tyg. jedziemy do Kliniki na kontrole oczek więc jak cos będziemy wiedziec to napewno napiszemy.
Pozdrawiamy małą Aishe i życzymy jak najlepszych wyników.
 
reklama
Miller - superowy tort na drugie urodzinki., no i najlepsze życzonka z okazji zbliżających się trzecich.
 
Do góry