reklama

robot kuchenny - jaki powinien być?

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez dara, 11 Listopad 2006.

1. dara

dara Aktywna w BB

czesc, dziewczyny.
    niedlugo zaczne wprowadzac corce nowe pokarmy, wiec przydaloby mi sie jakies urzadzenie ulatwiajace rozne przecieranie, miksowanie, wyciskanie etc.
    chcialabym kupic cos wielozadaniowego, zeby bylo na lata dla calej rodziny.
    problem w tym, ze nigdy nie miallam ani nie widzialam w uzyciu zadnego robota (albo widzialam zbyt dawno).
    kto ma owo urzadzenie - podzielcie sie, jakie funkcje powinno ono miec, jakie sa przydatne, a jakie totalnie zbedne lub nie sprawdzaja sie, bede wdzieczna rowniez za polecenie konkretnych modeli (z opisaniem funkcji)konkretnych firm.

2. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

Nie wiem jak inni ale ja wogole nie polecam wieloczynnosciowych robotow kuchennych, mam taki i jestem z niego nie zadowolona , wole inne jednoczynnosciowe. Dlaczego np sokowirówka ma bardzo mały pojemnik na odpoady i musze co niecała szklanke go oprozniac, a co do miksera to tez jest mały, zreszta do miksowania zupek w zupełnosci mi wystarczył blender:-)

3. reklama
  4. bedyta

bedyta Sierpniowa mama'06

ja tez do takich rzeczy blender polecam, mam brauna z dodatkowym wyposażeniem i jestem zadowolona:laugh2:

5. giza

giza kwiecień 05/luty 08

Cześć
    ja mam blender braun MR 4050HC. Do siekania np jabłek świetnie się u mnie sprawdzała przystawka do siekania. Również używam jej do rozdrabniania sera do zapiekanek i do ziół. A do zupek sam blender. Chociaż jak na początku ilości zupek były niewielkie, to tez używałam tej przystawki do siekania. Ten model ma tez końcówkę do ubijania piany i śmietany.
    Sam blender dobrze leży w ręce i ma elementy gumowe, dzięki temu nie ślizga się nawet jak ręka jest wilgotna.
    Natomiast nigdy nie miałam uniwersalnego robota i w tej sprawie nie mam zdania.
    Pozdrawiam
    Giza

6. dara

dara Aktywna w BB

dzieki wam, dziewczyny, teraz juz bede wiedziala, czego szukac :)

7. maarta100

maarta100 Szczęśliwa mamusia

Ja używam malaksera, zmieniam tylko noże albo tarki w zależności co chcę zrobić. Przydaje się dla całej rodziny- kroi, sieka, miksuje, tarkuje, wszystko w jednym.

8. Halina0406

Halina0406 Fanka BB :)

Ja używam też miksera ale myśle o kupnie robota kuchennego Boscha MUM 8400 , jak myślicie czy to dobry wybór ????? Jestem mamą 3,5 letniej dziewczynki , robot jest bardzo przydatny kuchni do przygotowana różnych posiłków. Proszę o doradę . POZDRWIAM :-)

Ostatnia edycja: 7 Luty 2010
  9. mamaA

mamaA Fanka BB :)

Ja postanowiłam nie kupować robota kuchennego i nie żałuje- to w sumie tylko strara czasu. Mam za to blender Blender ZELMER 490.4NP Symbio sprawdza się rewelacyjnie a przy okazji nie zajmuje dużo miejsca. Zauważyłam,że coraz więcej osób decyduje się na blender zamiast miksera

10. reklama
  11. Lencja

Lencja :)

Ja też polecam blender, ja kupiłam kiedyś na allegro za niewielkie pieniążki blender firmy Bifinett z przystawką do siekania i jestem bardzo zadowolona. Powiem wam, że ta przystawka świetnie się sprawdza w produkcji bułki tartej :tak: susze wszelakie pieczywko, które nie zostaje zjedzone (pokrojone na kawałki przed suszeniem - takiej wielkości aby mi do przystawki weszły) i mig mam posiekane na bułkę tartą, polecam!
    Przy wyborze blendera proponuję aby zwracać uwagę aby końcówka ucierająca nie była plastikowa - bo wtedy będzie przyjmowała kolory np marchewki, pomidorów, najlepiej jak będzie ze stali, taka najpraktyczniejsza.;-)

12. Halina0406

Halina0406 Fanka BB :)

DZIĘKUJĘ ZA DORADĘ NA PEWNO POMOGLIŚCIE MI Lencja i mamaM dziękuję

Ostatnia edycja: 28 Luty 2010

Poleć forum