reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek i kolejne urodziny naszych pociech

U nas tak jakos wyszło że sie zrobiły dwie imprezki, pierwsza 7.11 zrobiłam obiad i torta i byli tylko dziadkowie i moja koleżanka a 10.11 w sobote była główna impreza, kilka fotek:-) impreza ogólnie udana gdyby nie klótnia z mężem i ciasto które mi nie wyszło no i ziemniaki które sie nie mogły ugotować:-)pierwsze dwie foty z pierwszej imprezy a reszta z soboty:-)Zuzia zachwycona była,prezenty fajne ale ja najbardziej cieszyła obecnosc dzieci:-)
 
reklama
Ślicznie Zuzanka wyglądała:-)
U nas 2 aż mi się fajnie na serduszku robi:tak: Tak to szybciutko przeleciało:szok: Ja chyba w środę specjalnie dla Madzieńki upiekę babeczki i wstawię jej świeczuszkę, bo gości mamy dopiero 24,ale przy takim natłoku listopadowych imprez musiałabym robic imprezkę średnio co tydzień:dry:
 
Bara faceci jak zwykle są z innej planety więc nie martw się. dobrze że Zuzia się świetnie bawiła, w końcu to jej święto. uroczo wyglądała i na pewno jest zadowolona z imprez. no i oczywiście wszystkiego co najpiękniejsze, najulubieńsze, najzdrowsze, najmilsze, najdłuższe, najsensowniejsze, najulubieńsze, najradośniejsze, najsłodsze, najukochańsze, najzabawniejsze dla uroczej Zuzi....:tak:
 
Mateuszku
Z serca płyną te życzenia:
w datę Twego urodzenia
zdrowia, szczęścia, pomyślności,
sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy,
uśmiech stale miej na twarzy,
niech się spełni o czym marzysz.
Wszystkiego co najlepsze życzy ciocia Martyna i Oliwia
 
Bara Zuzanka przesłodko wyglądała, domek ślicznie przystrojony, widać, że imprezka bomba a ciastem i facetem ni ma się co przejmować:-)
 
Ależ Zuzinka "dorośle" wygląda na tych fotkach :szok: Jakby ze dwa latka a nie roczek miała :tak: Zazdroszczę, że u was już po wszystkim. Widać, że dzieciaczki super sie bawiły. Przede mną to nerwowe oczekiwanie.
 
zuzanka slicznie wygladala:tak:i zabawe miala pewnie swietna z dzieciaczkami:tak:super
a ja lanowalam impreze na ten piatek polaczona pauli i sebki ale jeszcze nie wiadomo bo m w pracy chyba bedzie wiec mozliwe ze dopiero w przyszlym tygodniu:sorry2:
 
u nas już ustalone. imprezkę robimy w sobotę /choć w piątek są urodziny/. będzie ok 30 osób...nie wiem jak pomieścimy tych ludzi i gdzie oni usiądą /no cóż, chyba na podłodze:-D/ ale będzie tort...dwa ciasta upiecze teściowa, ja może zrobię blok, kupi się jakieś ciastka, paluszki i szampiony /Picolo i dla mnie:-)/. szybka herbatka, kawka PREZENTY i fruuuu do domku;-)/żart/. oj...mam nadzieję że te 6 dni będą długo mijały bo jakoś nie mam ostatnio nastroju na taką fetę:baffled:
 
reklama
Do góry