reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek i kolejne urodziny naszych pociech

Martusia miala miec super zabawe z dzieciakami wszystko bylo przygotowane i na wa dni przed musielismy z wszystkiego zrezygnowac nawet nie wiecie jak mi bylo przykro ale mielismy straszne problemy ze wspollokatorami i nie dalo sie nic zrobic:wściekła/y:, w kazdym razie Mata spedzila w gronie najblizszych (mama i tata) urodzinki i tez bawilismy sie swietnie:-)

a to kilka fotek
Picasa Web Albums - Mariola - Urodzinki Mar...#
 
reklama
wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze, najcudowniejsze, najwspanialsze
z okazji 2 urodzin
dla lilci
od oliwki i e-cioteczki martyny
 
W pierwszym wagonie olbrzymie słonie.
Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie...
Na samym końcu pyszny tort jedzie...
Zające z miną uśmiechniętą wołają:
"Dziś jest Twoje święto..."
Jadą do Ciebie życzenia... jadą...

Lileczko, Konradku spóźnione i najszczersze życzonka urodzinowe od e-cioteczki Sikoreczki i Beboków!!!!!!!!
happy-birthday-with-balloons.gif
 
Madziucha dziękuje pięknie wszystkim cioteczkom za życzonka:tak::tak::tak: Nie mieliśmy jeszcze imprezki urodzinkowej ale ciacho ze świeczkami było;-)
 
Ostatnia edycja:
Z okazji Urodzin życzę Ci LICIUaby jedynymi łzami,które pojawią się w Twoich oczachbyły kryształowe łzy szczęścia,aby radosnego uśmiechu na Twej twarzynie zakryły ciężkie chmury smutku,aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia,a szczęście, zdrowie, radość i miłośćbyły przeznaczeniem Twych dni. spoznione ale jak najbardziej szczer zyczonka od ewy sebolla i pauliMartusia miala przepiekny rozowy torcik i widac jak najbardziej ze zabawa byla przednia urodzinki Madzi podziwialam juz na naszej-klasie swietne foteczki torcik ekstra
 
dziewczyny bardzooooo ale to baaaaardzoooo dziękuję za życzenia w imieniu Lili.....to bardzo miłe i przykro mi że ja nie mogę każdemu z osobna skladać takich ślicznych zyczeń.....bardzo bym chciała ale niestety czas nie zawsze mi na to pozwala, jestem trochę ostatnio zabieganą mamuśką:szok:....że tak powiem...łapię tyłkiem powietrze. ale naprawdę i ja składam ogólnie życzenia...wiecie że co dzień jestem z wami....bardzo się zrzyłam z tym forum i czasami aż mnie ciśnie a muszę tu zajrzeć:happy:. mam nadzieję że mi wybaczycie...

jeszcze raz składam w imieniu Lili i swoim życzenia dla naszych wszystkich listopadowych uroczych dwulatków!!!
 
reklama
acha...zdjęcia obejrzalam i jestem pod wrażenniem...tych wszystkich uroczych, duzych dzieciaczków, uśmiechnietych....taaaakie duże już te nasze pociechy...i tak uroczyście ubrane.....
tort Martusi wręcz bajeczny...zastanawiałam się czy on był jadalny...?zdjęcia świetne...buziaczki usmiechnięte
Madzia - nasza mała królewna w kucykach mnie rozbraja...
 
Do góry