reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek

reklama
Przyłączam się oczywiście :-)
A mnie coraz większy ... strzela - dowiedziałam się właśnie bo jakby się nie zapytała to bym się nie dowiedziała :no: - że chrzestnego z rodziną nie będzie. U kolejnych zaproszonych też musiała się upomnieć o informację, że ich jednak nie będzie. Tylko Młodej mi szkoda. :-(
 
Forever, akurat Młoda będzie to miała gdzieś;-) Wyluzuj, tak naprawdę, to WASZ dzień i nie pozwól go sobie ( i Małej) zepsuć!!! Ten kto chce- będzie a inni niech spadają na drzewo!
 
hehe, powiedziałam to ja- która nie dotrę, ale wiesz, że bardzo byśmy chcieli prawda??? Jeszcze odrobimy ten Krysiny roczek razem!!:-):tak:
 
forever - ja bym odpuscila to nie ślub :-D u nas chrzestnej pewnie tez nie bedzie bo ma daleko i zrobimy dla nich druga impreze u nas w domu :tak:
 
forever jak tak przezywalam jak ty z chrzcianami. traz mnie to wali za przeproszeniem (rodzina meza jest sklócona), pwoeidzialam sobie ze to ich problem nie moj. a moj syn jest wtym dniu najwazniejszy, chocbysmy mieli z nim sami siedziec
 
reklama
Do góry