reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kobietki, mam sprawę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: jak miałyście brać ślub to ile miesięcy przed ślubem szłyście z facetami do księdza, żeby wypełnić potrzebne papiery i zanieść te potrzebne do ślubu? :confused:
 
reklama
witam wszystkich jestem po dwóch poronieniach i teraz w trakcie badan ale mam nadzieje ze w 2011roku bedzie mi dane miec dzidziusia i zostac prawdziwą mama bo nic innego w życiu nie pragniemy z męzem jak własnie dziecka
 
pyzuniu: tak sie Ciesze że nic złego sie nie stało no teraz masz juz leki to na pewno wszystko bedzie bardzo dobrze lub jak to mówi nasza kochana mama będzie si :) cieszymy się razem z tobą :) no i okazało sie że wcale nie musiałaś leżeć ach Ci lekarze w szpitalu brrrrrrrr

witam nowa formułowiczke i mam nadzieje że będziesz do nas często zaglądać i że bardzo szybko uda Ci się zafasolkować :):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kika, ja też mam nadzieję, że będziecie mieć upragnione i długo zapewne wyczekiwane dziecko :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
To musi być strasznie trudne dla Was dwa poronienia :-:)-:)-:)-(
Znam taką dziewczynę co też dwa razy poroniła i nie zazdroszczę wcale :-:)-(
I witam na forum :-D
 
PYSIA-ja nie pomoge bo mamy slub cywilny:tak:KIKA111-witam i jak to ja mowi-rozgość sie i pisz czesto o smutkach i radosciach.ja tez pierwsza ciaze stracilam w 9tyg.ciazy i jest to traumatyczne przezycie-sciskam Cie.glowa do gory i owocnych staran zycze-a kiedy zaczynacie???chyba,ze juz dzialacie:-Dskad jestes,ile masz lat-napisz nam troszke o sobie:tak:
 
mama właśnie robili i jeszcze nie było widać fasolki :( moze po dephastonie sie pokarze jak kupowałam dephaston to farmaceutka powiedziała ze tez brała duphaston ze u niej to dopiero w 10 tyg było widać fasoleczke i powiedziała zebym sie nie denerwowała ze bedzie wszystko dobrze :)
 
Mama05, rozumiem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
A bo mam dylemat i już co do tego pójścia do księdza :-D Mówił, że trzy miechy przed ślubem żeby przyjść jak byliśmy zarezerwować datę, a mi się cały czas wydawało, że to 4 miechy, a to jednak jeszcze tylko 3 miesiące pozostały i tu problem. Nie wiem kiedy kancelaria czynna, do tego idę do pracy i w tym tygodniu zmiany nam się nie zgodzą, by iść ale w następnym chyba takie same będziemy mieć.
No i nie wiem czy iść jutro zagadać do niego czy za tydzień na tygodniu :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Nie wiem. Boję się, zeby nie powiedział Nam jutro, że w soboty nieczynne. A to zawsze możemy powiedzieć, ze zmiany nam się nie zgodzą i nie będzie kiedy przyjść. No nie wiem :sorry2:

Doradźcie jak to zrobić :sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry