reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ropień zęba w ciazy.

Morphi

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny mam problem. Jestem w 29tc. Zrobił mi sie ropień na kości zębowej, taka dość spora kulka, widać że mam trochę spuchnięta jedna stronę twarzy. Byłam u dentysty, który powiedział, że nie może mi na to nic dać ze względu na ciąże, że mam sobie płukać szałwia, a zajął sie innym zębem. No to plukam ta szałwia i dużych rezultatów nie ma. Macie jakieś sprawdzone sposoby? Nie wiem co robić, czy zmienic dentyste czy prosić go zeby to ogarnął. Boję sie o mala, ze taki stan zapalny może jej zaszkodzic.

reklama

Agnieszka1989

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny mam problem. Jestem w 29tc. Zrobił mi sie ropień na kości zębowej, taka dość spora kulka, widać że mam trochę spuchnięta jedna stronę twarzy. Byłam u dentysty, który powiedział, że nie może mi na to nic dać ze względu na ciąże, że mam sobie płukać szałwia, a zajął sie innym zębem. No to plukam ta szałwia i dużych rezultatów nie ma. Macie jakieś sprawdzone sposoby? Nie wiem co robić, czy zmienic dentyste czy prosić go zeby to ogarnął. Boję sie o mala, ze taki stan zapalny może jej zaszkodzic.
Możesz kupić sobie w aptece detosepta żel. To jest wszystko na bazie ziół więc nie zaszkodzi a pomoże i w jakiś sposób będzie wyciagac infekcje. Możesz przykładać pacynka żel do ropnia albo płukać ale wtedy musisz rozrobić to z wodą. Mi na stan zapalny zawsze to pomagało. Żeby pomalutku musisz sobie leczyć...❤

Gosik880

Rozwiązania
1
Sugeruję zmianę stomatologa. Musisz wyleczyć stan zapalny, lekarz powinien przepisać antybiotyk dedykowany dla kobiet w ciąży. Po wyleczeniu ropnia trzeba koniecznie przeleczyć dokładnie ząb bo problem będzie powracał. Tamten lekarz niech sobie głowę tą szałwią popłucze, może jemu pomoże, bo Tobie szczerze watpię. Powodzenia.

Ithi

Rozwiązania
0
Ja również polecam wizytę u innego dentysty. Mnie się to przytrafiło na końcówce ciąży. Stomatolog wyczyściła ząb i przepisała receptę na antybiotyk, który kazała mi jeszcze skonsultować dla świętego spokoju z gin. Mój gin ma żonę stomatolog i powiedział, że mogę spokojnie przyjąć ten antybiotyk. Lepiej to wyleczyć, bo stan ropny może się powiększać i zainfekować kość. Po wizycie u dentysty, jeśli będziesz mieć wątpliwości, porozmawiaj jeszcze ze swoim gin.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Ania95 Niskie hcg i ropień bartholina Potrzebuję porady 4
Patii_666 Angina, ropień okołomigdałkowy? Potrzebuję porady 0
P Ropień sutka u niemowlaka Zdrowie 0
Violett Ropień piersi. Porady położnej 2
M ropień węzła chłonnego po szczepieniu Zdrowe dziecko 4
D Ból zęba w ciąży Ciąża, poród, połóg 16
Marpie Zgorzel zęba w ciąży Listopadowe mamy 2020 2
pchelka10.05 5/6tydzien a wyrwanie zęba - doradzicie? Ciąża, poród, połóg 3
A Ciąża a RTG zęba Potrzebuję porady 9
N poszukiwany dobry dentysta do usunięcia zęba mlecznego /5/ z Krakowa Potrzebuję porady 16
C wyrwanie zęba a ciąża Potrzebuję porady 4
Misslena RTG zęba w ciaży Ciąża, poród, połóg 8
D Ból po wyrwaniu zęba Ciąża, poród, połóg 16
mamusia Ból zęba Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 21
monnkej Starania i wsparcie po ciazy biochemicznej Staramy się 168
X Wakacje w ciazy Ciąża, poród, połóg 3
Martynka90 Krwiak we wczesnej ciazy a dzwiganie dziecka Potrzebuję porady 4
Kaktus88 Terminacja ciazy w 23 tygodniu Ciąża po poronieniu 71
C Czy mogę być w ciąży? Potrzebuję porady 9
P Zanik objawow ciazy w prawie 12 tc. Potrzebuję porady 9
X Plamienia w ciazy Ciąża, poród, połóg 9
E Ciaza po ciazy pozamacicznej Potrzebuję porady 5
Z Pajaczki przed ciaza i w ciazy Ciąża, poród, połóg 2
Z Dziwny stan w 6 tygodniu ciazy Ciąża, poród, połóg 9
ciabattova123 Zanik bolu piersi w ciazy Ciąża po poronieniu 22
R Czy ja jestem w ciazy? Potrzebuję porady 3
K Brak objawów ciazy Ciąża po poronieniu 22
Beti34 3tyg temu urodzilam synka w 22tyg ciazy+3dni ktory zmarl ,wizyte kontrolna mam dopiero we wrzesniu a w przyszlym tygodniu tylko rozmowe tel z lekarzem Ciąża po poronieniu 1
N Niania w ciazy Potrzebuję porady 1
A jak golić się w ciazy BB położna radzi mamom 26
B Ślub w 6 miesiącu ciazy:) Potrzebuję porady 4
Majowy cud 7 tydzien ciazy brak zarodka i serduszka... Ciąża, poród, połóg 31
aniaslu Pytania o odzywianie w ciazy i po porodzie. Potrzebuję porady 0
E Gluten a ciąża Staramy się 6
Somememories Prawdopodobieństwo ciazy po pigułkach anty Potrzebuję porady 10
Mała.czarna Obsesja, lęki o ciazy. Potrzebuję porady 4
A Czy jest możliwość ciąży? Brak okresu 11 dni, test negatywny Potrzebuję porady 16
Paulina31 Krzywa cukrowa w ciazy Potrzebuję porady 11
O Heviran w ciazy, pomocy Potrzebuję porady 2
A Koronawirus a wizyta u ginekologa w 20 tyg ciazy Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 70
M Czy to ciąża? Potrzebuję porady 5
A Poranne bóle brzucha w 6, 7 tygodniu ciazy Potrzebuję porady 2
A rumianek w ciazy Potrzebuję porady 8
S Plamienie a następnie upławy kawa z mlekiem na początku ciazy Potrzebuję porady 9
U Otarcie/ odparzenie na brzuchu w ciazy!! Ciąża, poród, połóg 14
KiniakB Chory blednik w ciazy Ciąża, poród, połóg 0
S Objawy ciąży? Potrzebuję porady 5
D Kolczyk w ciazy Potrzebuję porady 12
O Zapalenie pęcherze 18tyg ciazy Potrzebuję porady 8
K Ktory tydzien ciazy?? Potrzebuję porady 1