reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZMIARY UBRANEK, SMOCZKÓW, PAMPERSÓW ITP.....

reklama
mamy dwa cieplutkie kompleciki jesienne- poki co ubieram tylo kurteczke, a spodnie cieplejsze zostawiam na jeszcze chłodniejsze dni. Co do kurteczek to jedna mamy na guziki, druga na zamek i ta na zamek lepiej sie sprawuje- szybciej sie taka ubiera i dziecko mniej sie zagrzeje w domu. Mamy tez juz na wszelki wypdek kombinezon, jescze jeden musimy kupic, bo tak chyba z dwa trzeba miec.
 
my bierzemy cała wypłate taty i jedziemy jutro we dwie na zakupy
pewnie wszystko wydamy .... a co tam
mam tylko nadzieję ze bedzie co kupić i nie zmarnujemy dnia
 
my tez mamy zamiar kupic jakas kurteczke... jeste pelno tylko dylemat jaka...na zamek najwygodnieiej tylko ja teraz musze dobrze ogladnac bo jak kupilam niuni bluze na zamek to drapala jej brode.nie byla wykonczona jak powinna...a kombinezon kupimy na jesien...jak juz pozadnie zaczna marznac nam tylki ;D
 
Ja również byłam dziś na zakupach, kupuje już rzeczy na jesień i zime w rozm 68. Pampersy zaczełam zakładać 3, ale sa jeszcze za duże, bo dziś jej siusiu wyciekło. Powiedzcie, czy Huggies 3 są mniejsze od Pampers 3 ? :)
 
O rany... my mamy Pampersy 3 i wydaje mi się, że ciut za małe się robią...- a Marta do olbrzymów nie należy, we wtorek ważyła 5670g, ciuszki w większości 62, choć pojedyncze sztuki 56 też jeszcze są OK.
 
reklama
Do góry