reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZMIARY UBRANEK, SMOCZKÓW, PAMPERSÓW ITP.....

u nas juz sa ciuszki 62 ,chociaz mam jeszcze kilka par body na 56..a jedne to ja nie wiem... ::)bo rozmiar jest 50-56 a jeszcze sa dobre...nie wiem...kupilam je w holandi wiec moze tam jakos inaczej maja... ;D...teraz tez chyba jak nam sie paczka pampersow skonczy to kupie juz 3...
 
reklama
Mój Bartek miał już 4 lata jak chodził w krótkich spodenkach Next na 68 cm ;D ;D ;D ;D
A Kuba w 50/56 z H&M ;D. Zresztą moje dziecko nie rośnie wzdłuż tylko w szerz ;D
 
Pampersy 3 zaczelismy uzywac dokładnie w dniu kiedy Mieszko skończył miesiąc :p :p :p wazył juz wtedy 5 kg ;D
Natomiast ubranka to rzeczywiście różnie - teraz juz przewaznie 68, chociaz sporo 62 tez jest jeszcze w obiegu ;)
 
a my dzis wskoczylismy w pampersy 3:)...po powrocie od lekarza napisze ile teraz Mała wazy/mierzy

 
Martusia już od ok. 4 tygodni nosi pieluchy rozmiar 3, ważyła wtedy 4,5 kg, więc niby 2 powinny być dobre, ale jakieś robiły się ciasne i kupy uciekały, jak kupiłam rozm. 3 to miałam o wiele mniej prania ;D Kilka ciuszków rozmiar 56 odłożyłam z łezką w oku- przecież tak niedawno w szpitalu były o wieeele za duże! Ależ te nasze dzieciaczki rosną!
 
A ja jednak musiałam męża na szybko do sklepu posłać po pampersy 2 bo te Huggies 3 to Ola się w nich topi. I już widzę, że nie będę z nich zadowolona. Będzie trzeba szybko zużyć jak podrośnie. Jak narazie to mi najbardziej pasują Huggies ale te z Kubusiem Puchatkiem. Tylko że 2 były trochę przyciasne a z 3 wolę jeszcze nie ryzykować.
 
Moja Oliwka
narazie narazie używamy ubranek tych na 62 chociaż większość ciągnie sie już w kroku trzeba będzie coś dokupić
pampersy zostało nam jeszcze 30szt 2 ale już mamy kupione 4 jumbopaki 3więc się na nie przerzucamy
stopki nie mierzyłam ale z pewnością ma mniej niż 9 cm
smoczka nie śsie
a zważyć się idziemy dopiero 5 września według moich obliczeń powinna wazyż 6200 hahaaa ciekawe czy sie sprawdzą :D
 
na moją Klaudyś jednak pampers 3 są za duże:(..wszystko wycieka..:)..muszę wrócić do mniejszych..
 
A ja dostałam dżimbopaka 3 pampersów ale jestem zawiedziona bo ostatnio uzywaliśmy pieluszek z gumką z tyłu (huggies, rossmann, dada) a pampy nie mają i jak Karol walnie dużą kupkę to mu się zazwyczaj na placki rozmazuje...są też płytsze od wcześniej wymienionych
 
reklama
Do góry