reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZMIARY UBRANEK, SMOCZKÓW, PAMPERSÓW ITP.....

Nooo, my zaraz wskakujemy w pampersy 3, zrobiłam ostatnio zakupy w 5-10-15 na 68 na jesień, bo na razie to jeszcze 62 wiszą. Polecam, w 5-10-15 duuuże przeceny -70% !!!!
 
reklama
Sumka - dla mnie Dada najlepszy typ!!! Fason jak huggies i rossmann - tzn z gumką z tyłu, wysokie, ale siateczka delikatniejsza - tak jak w pampersach. Jak zużyję zapasy to będę kupować właśnie dada - cena taka mniej więcej jak rossmanna chyba ze rossmann ma promocje - to dada trochę drożej wychodzą bo paczki są po bodajże 36 sztuk, z tego co pamiętam ok 18-19 zł
 
Ja też używam już pampersów 3
Byłam dzisiaj u lekarza i ważymy 5 kilo - równiutko ;D
a dla ciekwości zmierzyłam mu stopę i ma 9,1 cm - gigantyczna po tatusiu ( 46 rozmiar buta :))
 
Bo Oliwka przybiera duzo a Danielek bardzo dużo ;)
Mój urodził się 3000, najniższa w piątej dobie 2805g a dziś - 5740 :D - przez ostatnie 3 tyg przybrał calutki kilogram !!! Teraz już wiem dlaczego tyle ciuszków zrobiło się tak nagle za małe!!!
A poza tym chyba chłopcy generalnie są troszkę więksi - wg norm, więc jak się urodzili podobni to chłopcy pewnie szybciej przybiorą
 
Tak jak Agaciulka polecam wyprzedaż w 5 10 15 - przynieśliśmy dziś całą siatę ciuszków dla Karolka (w rozmiarze 68-74 na wyrost) co prawda widać że już przebrane były ale i tak fajowskie - nie wiadomo było co wybrać
 
reklama
u nas ciagle odpadły tylko śpioszki 56 pomimo,że Otylka ma już prawie 6 kilosów- mam wrażenie jakby te ubrania rosly z nia, bo i kaftaniki 56 są ok, ale 62 też o dziwo:), a pileuszki rossmana 3 są idelane, zadnych skupkanych plecków, i mają fajniejsza siateczkę niż 2, są takie mięciutkie. A na taka jesienna pogodą jak dzisiaj to ubieramy już nawet rozmiar 68, nie bylo sensu zaopatrywac się w cieplejsze ubranka o mniejszym rozmiarze.
 
Do góry