reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Dlatego ja jeszcze nie wykupiłam :-)

Brawo MisiaJasia :-)

Ej dziewczyny odnośnie kroków jak myślicie ile tys kroków dziennie trzeba by było nabić żeby to albo dało jakiś efekt albo zahamowalo tycie? 10,20,30czy 40 tysięcy czy więcej?

Podobno już jak się robi 10 tys to nie tyje się . Ja robię zaledwie 4600 czasem uda się 8000 [emoji23]
 
reklama
Wcześniej pisałaś o bólu brzucha, mnie na początku również mocno bolał, jak na okres, jeżeli mocno utrudnia Ci to funkcjonowanie, to możesz spokojnie no spę wziąć. Nie ma co się nakręcać, jeżeli nic złego się nie dzieje. Takie bóle są normalne, więc nie ma się czym stresować. Głowa do góry, trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze [emoji6]
Aż takich bóli nie mam. Czasami mnie żałuję jakiś jajnik i czasem pobolewa podbrzusze ale i tak sobie wkrecam że tyle poronien jest. Poza tym urodzić dwoje dzieci czy to możliwe. Ja chyba na łeb dostanę
 
Cześć dziewczyny [emoji6]
Taki weekend zalatany, że nawet nie mam kiedy tu zajrzeć [emoji50] wczoraj zrobiłam test i już wiem jak wygląda pozytywny [emoji16] tak jak planował mój kalendarzyk owulacja dzisiaj.
Liczę na to, że za dwa tygodnie będą takie kreski na ciążowym.
Wczoraj imprezka urodzinowa i się normalnie zakochałam, jedni znajomi przyjechali z 7 dniowym maluszkiem [emoji7] taki uroczy, chcemy takiego już natychmiast [emoji16]
Miłego dnia wszystkim!
IMG_20190526_114859.jpeg
 
Aż takich bóli nie mam. Czasami mnie żałuję jakiś jajnik i czasem pobolewa podbrzusze ale i tak sobie wkrecam że tyle poronien jest. Poza tym urodzić dwoje dzieci czy to możliwe. Ja chyba na łeb dostanę
Tym bardziej nie powinnaś się nakręcać, jak ból nie jest dokuczliwy i nic innego złego się nie dzieje. Poronienia niestety się zdarzają, sama jestem po dwóch i czasami mocno się zamartwiam o to, czy tym razem uda się donosić, ale trzeba być dobrej myśli, bo zwariujemy z tych nerwów [emoji6]
 
Piękna krecha i życzę Ci abyś ujrzała nie bawem takie kreski na teście ciążowym.

Cześć dziewczyny [emoji6]
Taki weekend zalatany, że nawet nie mam kiedy tu zajrzeć [emoji50] wczoraj zrobiłam test i już wiem jak wygląda pozytywny [emoji16] tak jak planował mój kalendarzyk owulacja dzisiaj.
Liczę na to, że za dwa tygodnie będą takie kreski na ciążowym.
Wczoraj imprezka urodzinowa i się normalnie zakochałam, jedni znajomi przyjechali z 7 dniowym maluszkiem [emoji7] taki uroczy, chcemy takiego już natychmiast [emoji16]
Miłego dnia wszystkim! Zobacz załącznik 977710
 
Ale dziś mam zly dzień... Od rana jestem placzkiem chodzacym i już dziś na pewno nie wejdę na fb, bo każda ale to każda koleżanka, wstawia zdj że swoimi bombelkami podpisane jak są Szczeliwa a ja odrazu becze.... Cieszę się że mają dzieci ale dziś boli mnie moja pustka jeszcze bardziej niż wykle..
 
Dlatego ja jeszcze nie wykupiłam :-)

Brawo MisiaJasia :-)

Ej dziewczyny odnośnie kroków jak myślicie ile tys kroków dziennie trzeba by było nabić żeby to albo dało jakiś efekt albo zahamowalo tycie? 10,20,30czy 40 tysięcy czy więcej?
Ja w pracy mam bardzo nieregoralne posiłki ale sporo chodzę i kiedyś na 2tygodnie pożyczyłam od koleżanki krokomierz. Wekend w domu ok8-10 tys robiłam. W pracy cały dzień ok 25tys mi wychodziło a waga stoi u mnie w miejscu od kilku lat. Także nie wiem czy chodzenie ma jakiś sens jeśli nie ma regularnych posiłków
 
reklama
Do góry