reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Świece to u ja próbowałam a mogła być coś opowiedzieć o tym żelu?

Tu na forum kiedyś czytałam ze dziewczyny próbowały wiec i ja szukając ratunku kupiłam ten żel . Miałam takie ampułki chyba 10 szt ( tani nie jest ). Po grze wstępnej aplikujesz do środka i tyle . Nie lubiłam go bo to żel i potem jeszcze sperma wiec mokroooo okropnie a tu leżeć trzeba [emoji85]
 
reklama
IMG_2909.JPG
IMG_2910.JPG
 
Tu na forum kiedyś czytałam ze dziewczyny próbowały wiec i ja szukając ratunku kupiłam ten żel . Miałam takie ampułki chyba 10 szt ( tani nie jest ). Po grze wstępnej aplikujesz do środka i tyle . Nie lubiłam go bo to żel i potem jeszcze sperma wiec mokroooo okropnie a tu leżeć trzeba [emoji85]
O matko ja się teraz czuję strasznie mokra i mamm bardzo kremisty śluz
 
Kiedy masz wizytę ? Wiesz ja zazwyczaj jak byłam u gin to byłam przed owu i po tak w 17 dniu cyklu mając owu 12-13 dzień i widziała płyn
Wizytę mam 1.07, a owu wczoraj bądź dzisiaj. Jak monitorowalam cykl to również byłam przed i po owu na wizycie. Ten nie był monitorowany bo nie brałam clo i szczerze mówiąc nie spodziewałam się owulacji, a tu taki psikus. Dlatego zastanawiam się czy po tylu dniach jeszcze będzie coś widać:)
 
Ja też mam zamiar wypróbować żel ale tutaj niemiecki też jest taki żel. Może akurat pomoże. Będę próbowała wszystkiego A potem jak się uda to nie będę wiedziała co pomoglo[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Wiesz jak byłam w 8 dniu cyklu na usg na monitoringu a lekarz mówi : szkoda , cykl stracony bo owu już była [emoji15] a ja w szoku ze cykle 27-28 dni i owu była zaraz po okresie . Tego dnia miałam jeszCzw takie brudzenie . A kolejna miesiączka już nie przyszła . My zawsze ok 5 dnia cyklu przytulamy się i potem robię testy owu i działamy . Na wizycie całkiem zapomniałam ze się kochaliśmy zaraz po okresie i strasznie płakałam jak lekarz powiedział ze cykl stracony . A potem dzień przed okresem zrobiłam test bo zawsze tak robię a tam dwie grube krechy .
1DEF7305-B23B-4BEA-B08F-8B4AC64E5FDE.jpg
 
Wizytę mam 1.07, a owu wczoraj bądź dzisiaj. Jak monitorowalam cykl to również byłam przed i po owu na wizycie. Ten nie był monitorowany bo nie brałam clo i szczerze mówiąc nie spodziewałam się owulacji, a tu taki psikus. Dlatego zastanawiam się czy po tylu dniach jeszcze będzie coś widać:)

Test owu nie pokazuje owu tylko pik. Wiec owu tak naprawdę może być jutro dopiero
 
Wiesz jak byłam w 8 dniu cyklu na usg na monitoringu a lekarz mówi : szkoda , cykl stracony bo owu już była [emoji15] a ja w szoku ze cykle 27-28 dni i owu była zaraz po okresie . Tego dnia miałam jeszCzw takie brudzenie . A kolejna miesiączka już nie przyszła . My zawsze ok 5 dnia cyklu przytulamy się i potem robię testy owu i działamy . Na wizycie całkiem zapomniałam ze się kochaliśmy zaraz po okresie i strasznie płakałam jak lekarz powiedział ze cykl stracony . A potem dzień przed okresem zrobiłam test bo zawsze tak robię a tam dwie grube krechy . Zobacz załącznik 990115
Piękne krechy. Obym i ja kiedyś takie ujrzała na swoim teście.
 
reklama
Do góry