reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Ja jak pisze na przeglądarce to z telefonu emotki nie wskakują tylko te z przeglądarki zakodowane. Jak pisze na aplikacji to wszystko się dodaje bez problemu
 
Dziewczyny, balsam dla moich uszu i zgrzanego ostatnimi dniami ciała. Burza, pioruny, szum deszczu. Marzyłam o takiej pogodzie! [emoji4][emoji4][emoji4] Pootwierałam okna i cieszę się rześkim powietrzem [emoji846][emoji108]
 
Hej dziewczyny. Mnie wczoraj wieczorem brzuch strasznie dał się we znaki.. plus na burzę krecily mnie nogi myślałam, że je odetne. W Świebodzinie również przychodziły alerty i po tym co było dzień wcześniej w Gorzowie mój mąż zabezpieczal auto bo niestety nie mamy garażu.. aż żałuję że zdjęcia nie zrobiłam:) Ja dzisiaj właśnie się ogarniam i lecę z mężem do miasta, zaplanowałam wdepnac do kilku ciuchbud bo dawno nie byłam i przed 13 wrócić do domu:)

Ja tez bałam się, ze ten grad do nas dojdzie i jak wysłałam mężowi zdjęcie tych wielkich kulek lodu, to dopisałam tylko „kochanie, czy nasze AC obejmuje takie przypadki?”[emoji28] (mamy garaż, ale robi za graciarnię szczerze mówiąc). Na szczęście tragedii nie było, auto całe.

@Mayred91 powodzenia!!
 
Ja tez bałam się, ze ten grad do nas dojdzie i jak wysłałam mężowi zdjęcie tych wielkich kulek lodu, to dopisałam tylko „kochanie, czy nasze AC obejmuje takie przypadki?”[emoji28] (mamy garaż, ale robi za graciarnię szczerze mówiąc). Na szczęście tragedii nie było, auto całe.

@Mayred91 powodzenia!!
Aż takie kolosy padały?? Wow.

@nast95 tez chce mieć taki balsam dla uszu. Puki co mam szelest chodzących wiatraków z każdej strony..
 
Słuchaj wiem że nie działa to w każdym przypadku ale naprawdę zapytaj doktora o luteine, i obserwacje owu ja badalam swój organizm 3m, dokładnie wszystko zapisywlam robiłam testy owu, i naprawdę udało mi się nauczyć siebie, zaczęłam dostrzegać rzeczy o którym wcześniej nie miałam pojęcia, to jest nurzace ale warto [emoji123][emoji123]
Starania o pierwsze [emoji17][emoji17]
 
reklama
Słuchaj wiem że nie działa to w każdym przypadku ale naprawdę zapytaj doktora o luteine, i obserwacje owu ja badalam swój organizm 3m, dokładnie wszystko zapisywlam robiłam testy owu, i naprawdę udało mi się nauczyć siebie, zaczęłam dostrzegać rzeczy o którym wcześniej nie miałam pojęcia, to jest nurzace ale warto [emoji123][emoji123]
Dzięki na razie czekam ten cykl i jakk znowu nie wyjdzie. To mój chłopak idzie. Na badania a potem zobaczymy wszystko
 
Do góry