reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roznosci

Wczoraj mialam bardzo zabawny sen, snilo mi sie ze nasz synek jest juz z nami, no i ktoregos razu zaczal przerazliwie plakac, ja wpadlam oczywiscie w panike, nie wiem co mam robic, czy glodny, czy chory czy co tam jeszcze. Biore go na rece i probuje uciszyc: Nie placz, synku czemu placzesz? A on mi na to odpowiada ;D: O boshe, nic takiego, przestraszylem sie tylko, przez pokoj z nienacka przelecial kot, patrz jeszcze tam jest (rzeczywiscie kot sobie spokojnie wychodzil z pokoju na balkon). Jakbys miala trzy miesiace tak jak jak tez bys sie wystraszyla. Tak wlasnie mi odpowiedzial moj przemadrzaly trzymiesieczny synek ;D Nie wiem czy ten sen ma jakis ukryty jeszcze sens, ale na pewno ujawnil moje obawy, ze nie bede potrafila odpowiednio sie zajac moim baby. Musze nad tym troche popracowac. Ale generalnie sen mnie rozweselil
 
reklama
Superowy sen fajnie gdyby dzieci kilkumiesieczne mogly nam powiedziec co im jest mniej stresów byśmy miały
a co do opieki to zobaczysz Tetka na bank bedziesz po czasie wiedziala czego oczekuje twoja dzidzia,
instynkt matczyny to cos niesamowitegp!
 
No sen byl fajny :-) Az mi przypomnial pewna ksiazke ( Dorota Terakowska "W krainie kota")
Ja niestety mam jakies takie niezbyt przyjemne ostatnio... i chyba niestety tez ujawniaja moje obawy.... Ja w moich snach szukam mezczyzny ;-) doslownie.... jestem w ciazy i szukam faceta, ktory wzialby mnie sobie z tym moim brzuszkiem :-) ale to pewnie jeszcze takie jazde po tych naszych przejsciach niedawnych :-) Dobrze, ze mam potem rekompensate w postaci snow erotycznych ;-)
 
Hmm erotyczne sny powiadasz Kira?? No no fajowo ja padam ze zmeczenia i mam teraz czarną dziurę nic nie pamietam co sie sni!!
 
:laugh: :laugh: :laugh: Dziewczyny sny jak sny ,a czy któraś z was ma w ogóle ochotę na seks bo ja zostałam z mężem tylko przy rozmowach i zastanawiam się jak on sobie radzi :laugh:
 
Klara.... ja po moim wielkim temperamencie mam teraz tylko jakies nikle wspomnienia :-) (wlasnie w postaci snow erotycznych... wtedy to szaleje).... a poza snami, to jakos niespecjalnie..... tak z raz na 2-3 tyg. pomysle, ze chyba mi sie chce :-)
 
Oj mam mam - czasami aż za bardzo. Tylko się boje co z moja szyjką. Ale ochota straszna - aż mąż sie dziwi ;)
 
reklama
Do góry