reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roznosci

Heheheheh Tetka słyszałam to :) Mandaryna to jest ufoludek :) to jest zjawisko na nasze planecie i ja to juz wiedziałam zanim wyszło to nagranie.... :) bosze... ::) ::) ::)

 
reklama
Totalna porażka ale tak to jest jak za śpiewanie biorą się osoby, które nie mają talentu a za to mają przebicie :laugh: :laugh:
 
Niestety w sopocie nie śpiewała o wiele lepiej i jeszcze nie skakała po scenie bo wtedy by chyba w ogóle oddechu złapac nie mogła!
 
a ja się chciałam pochwalić moją tapetką na kompie, to jest fotografia zrobiona przez Annę Geddes tą specjalistkę od fotek dzieci i jak zobaczyłam tego anioła to aż mi się serduszko ścisnęło i pomyslałam że każde dziecko zanim się urodzi ma swojego opiekuna w postaci anioła:
tapetka.jpg
 
Ojej, jakie cudne. Ja tez wierze, ze nasze malenstwa pomimo, ze takie maciupenkie maja swoje Anioly, ktore je chronia.
 
Misiu skąd masz taką tapetkę podaj mi namiar jest boska ja tez mam pare bobasów na pulpit
tylko nie wiem za bardzo jak wam to pokazac - czyli wkleić ???
 
hmmm, ja wrzuciłam na swój serwer tą tapetkę a zrobiłam ją sobie następująco:
- we właściwościach ekranu dałam zakładkę "pulpit" i tam dałam kolor pulpitu czarny oraz wyśrodkowany obrazek tego czarnego anioła, proszę udostępniam go na serwerze: http://solkan.zalesie.eu.org/pliki/misia/black angell.JPG trzeba ten obrazek zapisać sobie na kompie i juz mozna go wklejać na pulpit u siebie :) powodzenia!!! :D
 
reklama
Do góry