reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy :((((((((

reklama
u nas też ostatecznie zostają gumki

ja po swoich przejściach nie wezmę już w życiu hormonów ::)
to było w liceum jak miałam jakieś duże przerwy między @
strasznie sie tym denerwowałam, moja mama mówila że samo sie wszystko ureguluje
ja sie uparłam i poszłam prywatnie do ginki , do tego jeszcze brat mi na wizytę dał bo mama powiedziała że nie da..
przepisała mi tabletki (Diane 35, czytałam kiedyś że je już wycofali) i zaczelo się ..
baardzo dużo przytyłam , zamknęłam sie w sobie i o malo nie zostałam bulimiczką :(
trwało to kilka lat zanim wyszłam na prostą, chodziłam do psychologa, czytałam mnóstwo mądrych poradników, których mam niezłą kolekcje ::) byłam potwornie nieszczęsliwa,....

teraz jest OK

a tabletek nie wezmę nigdy....
 
mamooli nie wycofal....przeżyć nie zazdroszczę, na szczęście ja hormony znoszę dobrze, teraz stosuję cezarki, wcześniej cilest...
 
ja tez za pigulami nie przepadam, a za gumkami jeszcze mniej. ALe maz znalazl ostatnio w necie jakies japonskie, super wytrzymale i super cienkie- rzeczywiscie jest roznica :laugh: Polecam :laugh:
 
reklama
Aniam pisze:
ja tez za pigulami nie przepadam, a za gumkami jeszcze mniej. ALe maz znalazl ostatnio w necie jakies japonskie, super wytrzymale i super cienkie- rzeczywiscie jest roznica  :laugh: Polecam :laugh:

Aniam
no to poprosimy namiary :)
 
Do góry