reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy :((((((((

Mama Boo

Mama Zinella i Whitmona
Dołączył(a)
25 Lipiec 2005
Postów
2 013
Miasto
Górny Śląsk
Dziewczyny jak to jest u was ? Bo ja chyba ze względu na to, że zawsze byłąm szczupłą osobą już mam rozstępy. Mimo, iż smarowałam się zawsze kremem a teraz jeszcze do tego oliwką :( Pojawiły się na piersiach, znikome też na pośladkach i przedniej stronie ud. Nie są duże, ani bardzo widoczne jednak ja wiem, że one tam są i ich nie lubię :D Jakie macie matody ? Bo ja się zastanawiałam i doszłąm do wniosku, ze tak naprawdę to chyba po ciąży będę mogła coś zrobić :( :(
 
reklama
ja używam MUSTELĘ 9 MOIS - taką na 9 mieisęcy, od początku prawie nieraz raz dziennie nieraz rano i wieczorkiem też MUSTELA ma koncentrat na rozstępy powstałe też można stosować przez ciążę, do tego dużo szczypię skórę na piersiach i brzuchu oraz udach żeby poprawić jej ukrwienie, albo wycieram szorstkim ręcznikiem, mi kilka lat temu zrobiły się na pośledkach a teraz ich nie widać co prawda było ich mało i małe ale prawie znikły, poza tym są zabiegi laserowe drogie aALE SKUTECZNE MOJA KUMPELA MIAŁA bardzo dużó i mocne i jej dobrze zrobili bo nic nie widać
 
agao podziwiam cie bo ja jestem len i mi sie nie chce
mama Boo ja na razie 0 rozstepow,w szafie lezy FISSAN ktorym zaledwie smarowalam sie 4 razy-ale musze sie wziasc za siebie bo jak wyjda to dopiero bede plakac,a na razie jakos nie wierze ze mi wyjda.

Od dzis zaczynam rano i wieczorkiem smarowac brzuchol
 
ja mam skłonności do rozstępów - muszę kupić w końcu mustelę. i muszę się konicznie wziąć za moje doniczki, bo urosly znowu i może z nimi być kłopot, a gdzieś siędoczytałam, że ten krem musteli do biustu można sotoswać nawet w okresie karmienia.
 
MAmaBoo, nikt nie lubi swoich rozstępów :) ja miałam już wcześniej takie "uśpione" sprzed lat i teraz jak mi się skóra zaczęła naciągać to znów wyłażą paskudy !! Używam Musteli i oliwki, czasem Fissanu bo nie bardoz chcę, żeby mi się zrobiły nowe...Ale z tego co piszą dziewczyny, które już urodziły chyba jak ktoś ma skłonność to i tak się to na wiele nie zda- robią się i tyle. Ale przynajmniej mam czyste sumienie :)
 
Tak rozstępy :mad: :mad: :mad: :mad:

Po pierwszej ciązy tak poorały mi brzych ze aż wstyd mi o tym mówi.
Dziewczyny smarujcie brzuchy kremami i dbajcvie o nie, bo po ciązy to juz tylko pozostaje płakac.
Nie usunie się ich, jedyne pocieszenie to to że wyblakną i będą mniej widoczne.
 
No tak, ale Mustela to chyba droga co? Już nie mówiąć o zabiegach laserowych ::) Ale chyba się skuszę na ten kremik, bo już patrzeć na siebie nie mogę, a co dopiero jakpoyślę, że mogę mi jeszcze na brzuchu wyskoczyć ....
 
Mustela kosztuje chyba ok. 75zł za 250ml. Ale jest dość wydajna i dobrze się wchłania. ja mam rozległe ciało :) więc dodatkowo nadrabiam Fissanem, a ten jest tłusty i mam wrażenie że brudzi, no i się wchłania kiepsko. za Fissan płaciłam 22zł za 10ml
 
ja nie zauwazyłam nowych roztepów...mam ale te które juz mam od kilku lat na udach:)...staram sie dwa razy dziennie smarowac brzuszek,biodra i piersi oliwką:)
 
reklama
Do góry