reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwarcie szyjki

Aleksaaaandra

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Marzec 2020
Postów
401
Cześć dziewczyny 😀
Mam takie pytanie bo nie znalazłam dokładnej odpowiedzi na mój problem. Dziś na wizycie okazało się, że mam rozwarcie wewnątrz ujścia szyjki macicy. Ginekolog powiedział, że minimalne i trzeba obserwować. Natomiast szyjką jest długości 3.95 cm.
Czy może u któreś z was to "ujście" zamknęło się czy rozwarcie postępowało. Aktualnie jestem w 20+3 tc.
 
reklama
Cześć dziewczyny 😀
Mam takie pytanie bo nie znalazłam dokładnej odpowiedzi na mój problem. Dziś na wizycie okazało się, że mam rozwarcie wewnątrz ujścia szyjki macicy. Ginekolog powiedział, że minimalne i trzeba obserwować. Natomiast szyjką jest długości 3.95 cm.
Czy może u któreś z was to "ujście" zamknęło się czy rozwarcie postępowało. Aktualnie jestem w 20+3 tc.
Ja od 20tyg do 39 chodzilan z 2cm rozwarcia
 
Cześć dziewczyny 😀
Mam takie pytanie bo nie znalazłam dokładnej odpowiedzi na mój problem. Dziś na wizycie okazało się, że mam rozwarcie wewnątrz ujścia szyjki macicy. Ginekolog powiedział, że minimalne i trzeba obserwować. Natomiast szyjką jest długości 3.95 cm.
Czy może u któreś z was to "ujście" zamknęło się czy rozwarcie postępowało. Aktualnie jestem w 20+3 tc.
Rozwarcie Wewnątrz mialam od 28tyg, rozwarcie w ksztalcie lejka, szyjka skrocona lekko poniżej 3cm od 24tyg, jestem (jutro) w 36tyg ciąży a rozwarcie nie postępowało i skracanie tez znacznie nie, ale musiałam leżeć od 24 do około 34tyg
 
Rozwarcie Wewnątrz mialam od 28tyg, rozwarcie w ksztalcie lejka, szyjka skrocona lekko poniżej 3cm od 24tyg, jestem (jutro) w 36tyg ciąży a rozwarcie nie postępowało i skracanie tez znacznie nie, ale musiałam leżeć od 24 do około 34tyg
Narazie nakazu leżenia nie dostałam. Widzę, że w twoim przypadku leżenie bardzo Ci pomogło
 
Narazie nakazu leżenia nie dostałam. Widzę, że w twoim przypadku leżenie bardzo Ci pomogło
Wiesz co myślę że to kwestia tego że szyjka długa :) u mnie skracała się i lekarz się martwił o to ale tydzień temu na wizycie okazało się że szyjka bez zmian, troszkę się ruszalam po 30 tyg tak niewiele ale coś i też się nic nie działo :) tak więc jeśli lekarz nie kazał to pewnie ze nie ma co leżeć bo to nie jest wcale za dobre na mięśnie itp :)
 
Ja też miałam rozwarcie i skrócona szyjke jakoś walczyłam z tym od 23tyg koło 32 moja szyjka miała juz 1.5cm także byłam przygotowana na wcześniejszy poród. Ostatecznie urodziłam po wyszorowaniu fug w łazience rowno w 40tyg;) także nie ma reguły.
 
Do góry